RU
Головна
Дніпро
14:00, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі збираються відремонтувати дороги. У період воєнного стану аварійні роботи можуть відбутися на низці вулиць та автомагістралей.  Відповідний документ опублікували на сайті міськради. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт розпорядження Бориса Філатова.  Варто зазначити, що це тільки проєкт розпорядження. Міський голова ще його не підписав, тож він поки не набув чинності. Більш детально ознайомитися з переліком автошляхів ви можете нижче.  У Дніпрі хочуть відремонтувати дороги Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються на два місяці перекрити проїзд Мануйлівським проспектом. Також читайте, що  у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Писали ми й про те, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста. Окрім того, у Дніпрі збираються добудувати об'їзну від Кайдацького мосту до Криворізької траси.

Де у Дніпрі збираються відремонтувати дороги: перелік

Читать на русском

Аварійні роботи планують провести на низці вулиць та доріг

Читать на русском
Де у Дніпрі збираються відремонтувати дороги: перелік

Аварійні роботи планують провести на низці вулиць та доріг

У Дніпрі збираються відремонтувати дороги. У період воєнного стану аварійні роботи можуть відбутися на низці вулиць та автомагістралей

Відповідний документ опублікували на сайті міськради. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт розпорядження Бориса Філатова. 

Варто зазначити, що це тільки проєкт розпорядження. Міський голова ще його не підписав, тож він поки не набув чинності. Більш детально ознайомитися з переліком автошляхів ви можете нижче. 

У Дніпрі хочуть відремонтувати дороги
У Дніпрі хочуть відремонтувати дороги

Раніше ми писали, що у Дніпрі збираються на два місяці перекрити проїзд Мануйлівським проспектом. Також читайте, що  у Дніпрі через будівництво об’їзної перекрили рух транспорту. Писали ми й про те, що у Дніпрі стартувало будівництво Північної об'їзної дороги міста. Окрім того, у Дніпрі збираються добудувати об'їзну від Кайдацького мосту до Криворізької траси.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.