RU

Дебютний гол 18-річного Гаджиєва: СК «Дніпро-1» вдома переміг «Кривбас»

Завбяки дебютному голу Гаджиєва СК «Дніпро-1» здолав «Кривбас»

У понеділок, 6 травня, спортивний клуб «Дніпро-1» зіграв матч 27-го туру Української Прем’єр-ліги проти «Кривбасу». Гра проходила на стадіоні «Дніпро-Арена» у Дніпрі. Тричі на матч впливали повітряні тривоги. Через них і перший тайм розпочався пізніше, й другий затримався, й за 15 хвилин до кінця гри її знов переривали. Долю ж обласного дербі вирішив один гол.

Його забив 18-річний Рамік Гаджиєв дальнім ударом на 57-й хвилині матчу. Це дебютний гол футболіста за СК. Він відзначився вже на 225-й хвилині у дорослій кар’єрі. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

Варто зазначити, що матч пропускали Сарапій через дискваліфікацію, Гуцуляк через хворобу та Піхальонок через травму. До того ж Філіппов вийшов на заміну лише у другому таймі. Серед позитиву – повернення Ігоря Когута після травми.

Що стосується гольових моментів на дві команди – то їх майже не було. Тож у підсумку – мінімальна перемога СК «Дніпро-1» проти «Кривбасу».

Рамік Гаджиєв прокоментував після гри свій дебютний гол, який приніс перемогу команді.

«Неймовірні емоції! Дуже радий, що забив гол, який став переможним. Завжди дуже хочу допомагати команді, бо поруч зі мною неймовірні гравці, і я дуже радий грати разом з ними. І завжди хочу допомагати, щоб після ігор ми були щасливі», - зазначив футболіст.

Головний тренер СК «Дніпро-1» Юрій Максимов прокоментував підсумки переможного матчу. Він прокоментував свій вислів до матчу, що покине команду, якщо СК поступиться «Кривбасу».

«Кожен тренер працює на результат, а якщо немає результату, то треба щось вирішувати. Так, сказав хлопцям, щоб трошки їх підстегнути. Дуже їм дякую. Вони вміють грати, але ми багато подарунків суперникам зробили у чемпіонаті, десь на останніх хвилинах ні дотерпіли. Це для нас був найголовніший головний біль.

Думаю, що гра сьогодні була нічийна. Це на мою думку. Молоді хлопці прогресують, особливо Гаджиєв.

Ви ж розумієте, що зараз з команди пішло багато гравців, іноземці не захотіли повертатися до Дніпра, після ракетної атаки пішли і молоді бразильці, на яких ми розраховували, плюс перейшли в інші команди Каплієнко, Кравець, а ми нікого не могли підписати через трансферний бан, і тільки Очеретька взяли в оренду, який дуже добре грає і нам допомагає. Команда повинна прогресувати – слабкіший пішов, сильніший прийшов і тоді щось буде рухатись вперед», - розповів Юрій Максимов.

Фоторепортаж Інформатора

Оператор Інформатора Денис Чубченко зробив для вас знімки матчу. Тож приємного перегляду. Пориньте у вир футболу разом із нами.

СК «Дніпро-1» - «Кривбас»
Традиційно, перший удар по м'ячу завдав військовий
Ні, це не глядачі, їх на трибуни усе ще не пускають. Окрім преси та "віпів"
У червоному - нардеп Юрій Корявченков, він же "Юзік"
Хвилина мовчання
Гра проходила на стадіоні «Дніпро-Арена» у Дніпрі
Тричі на матч впливали повітряні тривоги
Через них і перший тайм розпочався пізніше, й другий затримався, й за 15 хвилин до кінця гри її знов переривали