RU
Головна
Дніпро
16:36, 15 Грудень
Информатор UA

Интро

Напередодні святкування головного свята року в Дніпрі з’явилися загадкові білборди. На них великими літерами замовник зобразив “Діда Мороза ніколи не існувало”. Хтось вважає, що це соціальна реклама із закликом відмови від минулого, пов’язаного з росією. Інші думають, що це частина рекламної кампанії. Ми вирішили провести маленький експеримент. Якщо Діда Мороза ніколи не існувало, в кого тоді вірять Дніпряни?   Із цим запитанням ми вийшли на вулиці міста і відповіді містян нас здивували. За нашими результатами, теорія, що Діда Мороза й правда ніколи не існувало підтвердилась. Мешканці відповідали різне. Хтось вірить у Бориса Джонсона, який приносить Україні та ЗСУ подарунки. Дехто вірить в силу технологій, більше, ніж в політику. Наприклад, один з респондентів розповів, що вірить в Ілона Маска та колонізацію Марса. Інші опитані схилялися більше до тварин, ніж до казкових героїв. Також були й ті, хто вірить, що варто повернутися від Діда Мороза до Святого Миколая. Результати нашого опитування дивіться у відео.  Раніше Інформатор питав у мешканців міста, як вони ставляться до демонтажу пам’ятників, пов’язаних із російським минулим. Окрім того, читайте, як привітали дніпряни Героїв до Дня Збройних Сил. Також дивіться, чи збираються мешканці Дніпра встановлювати в оселях новорічні ялинки.  Відео: Руслана Левченко

Дід Мороз, Святий Миколай чи ЗСУ: у кого вірять жителі Дніпра перед Новим Роком

Читать на русском

Читать на русском
Дід Мороз, Святий Миколай чи ЗСУ: у кого вірять жителі Дніпра перед Новим Роком
Новорічного Бориса Джонсона замовляли?

Напередодні святкування головного свята року в Дніпрі з’явилися загадкові білборди. На них великими літерами замовник зобразив “Діда Мороза ніколи не існувало”. Хтось вважає, що це соціальна реклама із закликом відмови від минулого, пов’язаного з росією. Інші думають, що це частина рекламної кампанії. Ми вирішили провести маленький експеримент. Якщо Діда Мороза ніколи не існувало, в кого тоді вірять Дніпряни?

 

Із цим запитанням ми вийшли на вулиці міста і відповіді містян нас здивували. За нашими результатами, теорія, що Діда Мороза й правда ніколи не існувало підтвердилась.

Мешканці відповідали різне. Хтось вірить у Бориса Джонсона, який приносить Україні та ЗСУ подарунки. Дехто вірить в силу технологій, більше, ніж в політику. Наприклад, один з респондентів розповів, що вірить в Ілона Маска та колонізацію Марса.

Інші опитані схилялися більше до тварин, ніж до казкових героїв. Також були й ті, хто вірить, що варто повернутися від Діда Мороза до Святого Миколая. Результати нашого опитування дивіться у відео. 

Раніше Інформатор питав у мешканців міста, як вони ставляться до демонтажу пам’ятників, пов’язаних із російським минулим. Окрім того, читайте, як привітали дніпряни Героїв до Дня Збройних Сил. Також дивіться, чи збираються мешканці Дніпра встановлювати в оселях новорічні ялинки

Відео: Руслана Левченко

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.