RU

Діставали рятувальники: скільки породіль перебувало у пологовому будинку Дніпра на момент ракетної атаки

Читать на русском

Читать на русском
Діставали рятувальники: скільки породіль перебувало у пологовому будинку Дніпра на момент ракетної атаки
Стало відомо, скільки пацієнтів перебувало у пологовому будинку під час атаки на Дніпро

29 грудня війська рф завдали ракетного удару по Дніпру. Ворог поцілив у ТРЦ, пологовий будинок та багатоповерхівки. Станом на 16:50 відомо, що 6 людей загинули, 30 - постраждали.

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив про кількість людей, які перебували у пологовому будинку, пише Інформатор. 

Так, на момент ракетної атаки на пологовий будинок там було 12 породіль, четверо новонароджених та медичний персонал. Всі вони вціліли завдяки тому, що перебували в укритті. 

“Сьогодні з ранку, о 7 годині, до нас теж прийшла війна. Прямо в наші палати, прямо в пологові зали. Ми чекали на новий рік, нові життя прийшли в наш пологовий будинок. Я так думаю, що ми все витримаємо і у нас все буде добре”, - зазначила завідувачка акушерського відділення Ірина Кульбач. 

З усіма евакуйованими породіллями медики тримають цілодобовий зв`язок. 

Нагадаємо, раніше ми писали, як мешканці Дніпра пережили масовану ракетну атаку. Також Інформатор повідомляв, куди звертатись постраждалим від ракетної атаки. Крім цього, Інформатор писав, що під час вибуху біля ТРЦ постраждав 25-річний дніпрянин, який йшов по хліб та цигарки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.