RU

Ракетна атака на Дніпро: куди звертатись постраждалим

Читать на русском

Читать на русском
Ракетна атака на Дніпро: куди звертатись постраждалим
Постраждалі від ракетної атаки можуть звернутись за допомогою

У п'ятницю, 29 грудня, росіяни атакували Дніпро ракетами. Зокрема, внаслідок масованої ракетної атаки пошкоджені багатоповерхівки. Їх мешканці можуть отримати матеріальну допомогу на відновлення будівлі чи споруди.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

Як це зробити

Щоб отримати матеріальну допомогу, необхідно звернутися до адміністрації району для складання акту пошкодження житла. Документ потрібно доставити власнику до департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.  

«Ми можемо надати матеріальну допомогу на заміну вікон, дверей. Матеріальна допомога не передбачає відшкодування за пошкоджену, знищену техніку, меблі тощо», – зазначила начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Ірина Максименко.

Крім того, власник пошкодженого житла може отримати державну допомогу. Для цього потрібно скористатись програмою е-відновлення через застосунок «Дія». 

За консультаціями дніпряни можуть звернутись до департаменту соціальної політики за телефонами: (068) 913 - 46 - 88, (095) 415 - 18 - 54.

Де можна переночувати? 

Також у школі розгорнули пункт для ночівлі 80 людей. Навчальний заклад знаходиться за адресою: вулиця Будівельників, 26. 

Як зафіксувати пошкодження? 

Власники зруйнованих та пошкоджених під час обстрілів магазинів у торговому центрі можуть звернутися до поліції із заявою та зафіксувати пошкодження. Мобільний пункт прийому звернень розгорнули у дворі будинків № 7 та № 9 по вулиці Суворова.

Раніше ми розповідали, як мешканці Дніпра пережили масовану ракетну атаку. Окрім того, під час вибуху біля ТРЦ постраждав 25-річний дніпрянин, який йшов по хліб та цигарки. Також водій дніпровського автобуса №146 розповів про момент влучання російської ракети у ТРЦ.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.