Дмитро Лебедь із Дніпра виборов “срібло” на Чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів

Дніпрянин Дмитро Лебідь став срібним призером чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів в Перу

З 28 по 31 серпня у Лімі (Перу) проходив Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів до 18 років. У змаганнях взяли участь понад 400 кадетів з 50 країн світу. Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов “срібло”.

Він змагався у ваговій категорії до 90 кілограмів. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію НОК України у Дніпропетровській області.

“У червні Дмитро Лебідь став золотим чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів”, — йдеться у повідомленні.

З 28 по 31 серпня у Лімі (Перу) проходив Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів до 18 років
 У змаганнях взяли участь понад 400 кадетів з 50 країн світу
Дніпрянин Дмитро Лебідь виборов “срібло”
Він змагався у ваговій категорії до 90 кілограмів
У червні Дмитро Лебідь став золотим чемпіоном Європи з дзюдо серед кадетів

Нагадаємо, що дніпровська скелелазка Євгенія Казбекова зайняла друге місце на Чемпіонаті Європи у Швейцарії. Також читайте, що плавець та плавчиня з Дніпропетровської області завоювали медалі на Паралімпіаді. Писали ми й про те, що легкоатлет із Дніпра Кохан виборов “золото” на турнірі у Польщі.