Плавець та плавчиня з Дніпропетровської області завоювали медалі на Паралімпіаді

Анна Стеценко та Антон Коль завоювали медалі на Паралімпіаді

У Парижі проходить Паралімпіада-2024. Плавчиня з Дніпропетровської області Анна Стеценко виборола срібну медаль. Дистанція – 100 метрів на спині.

Клас – S12. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост відділення НОК України у Дніпропетровській області.

Також Анна стала третьою на дистанції 400 метрів вільним стилем. Участь у змаганні на цій дистанції вона брала у класі S13. Її результат – 4.36.17 хв. Вона встановила паралімпійський рекорд.

Плавець Антон Коль з Дніпропетровської області став бронзовим призером Паралімпіади на дистанції 50 метрів на спині. Він змагається у класі S1.

Нагадаємо, раніше ми писали, що легкоатлет із Дніпра Кохан виборов “золото” на турнірі у Польщі. Також читайте, що Ірина Пойда з Дніпропетровської області здобула друге “срібло” на Паралімпіаді. Крім цього, Інформатор повідомляв, що легкоатлет з Дніпропетровської області Владислав Білий приніс “срібло” Україні на Паралімпіаді.