RU
Головна
Дніпро
17:38, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 17 лютого, в Дніпропетровській обласній раді відбулась урочиста церемонія відзначення прес-офіцерів та представників військових медіа з нагоди Дня військового журналіста. На заході була присутня заступниця Міністра оборони Ганна Маляр. Вона привітала прес-офіцерів зі святом і вручила нагороди. Під час заходу пані Ганна вручила державні нагороди видатним прес-офіцерам та представникам військових медіа за їхню вагому та невід'ємну роль в інформуванні громадськості про ситуацію в країні під час війни. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови ДОР Миколи Лукашука. Вони отримали почесні відзнаки та цінні подарунки від обласної ради. Під час своєї промови, пані Ганна зазначила, що прес-офіцери - це так само солдати, як і всі інші, і їхня роль у війні не менш важлива. Вона відзначила їхню оперативність, якість та професіоналізм у роботі, що допомагає державі на фронті. "В цій війні прес-офіцери – теж солдати. Вдячний кожному з них за те, що допомагають державі на своєму фронті. Працюють оперативно, якісно, професійно. Зараз вони пишуть про боротьбу України проти російських окупантів. Побажав кожному з них, щоб якнайшвидше настав той день, коли вони напишуть про нашу Перемогу", - написав Микола Лукашук. До Дніпра завітала Ганна Маляр Нагородили прес-офіцерів Вручили заслужені нагороди Раніше ми повідомляли про те, що Зеленський відзначив нагородою комбата 93-ї бригади з Дніпропетровської області. Також писали, Зеленський нагородив відзнаками рятувальників Дніпра та області. Повідомляли ми й про те, що Президент нагородив військового 25-ї бригади, який керував обороною попри втрачену руку.

Дніпро відвідала заступниця Міністра оборони Ганна Маляр: який привід

Читать на русском

Читать на русском
Дніпро відвідала заступниця Міністра оборони Ганна Маляр: який привід
Ганна Маляр вручила нагороди

У п'ятницю, 17 лютого, в Дніпропетровській обласній раді відбулась урочиста церемонія відзначення прес-офіцерів та представників військових медіа з нагоди Дня військового журналіста. На заході була присутня заступниця Міністра оборони Ганна Маляр. Вона привітала прес-офіцерів зі святом і вручила нагороди.

Під час заходу пані Ганна вручила державні нагороди видатним прес-офіцерам та представникам військових медіа за їхню вагому та невід'ємну роль в інформуванні громадськості про ситуацію в країні під час війни. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови ДОР Миколи Лукашука.

Вони отримали почесні відзнаки та цінні подарунки від обласної ради. Під час своєї промови, пані Ганна зазначила, що прес-офіцери - це так само солдати, як і всі інші, і їхня роль у війні не менш важлива. Вона відзначила їхню оперативність, якість та професіоналізм у роботі, що допомагає державі на фронті.

"В цій війні прес-офіцери – теж солдати. Вдячний кожному з них за те, що допомагають державі на своєму фронті. Працюють оперативно, якісно, професійно. Зараз вони пишуть про боротьбу України проти російських окупантів. Побажав кожному з них, щоб якнайшвидше настав той день, коли вони напишуть про нашу Перемогу", - написав Микола Лукашук.

До Дніпра завітала Ганна Маляр
До Дніпра завітала Ганна Маляр
Нагородили прес-офіцерів
Нагородили прес-офіцерів
Вручили заслужені нагороди
Вручили заслужені нагороди

Раніше ми повідомляли про те, що Зеленський відзначив нагородою комбата 93-ї бригади з Дніпропетровської області. Також писали, Зеленський нагородив відзнаками рятувальників Дніпра та області. Повідомляли ми й про те, що Президент нагородив військового 25-ї бригади, який керував обороною попри втрачену руку.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.