RU

Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України поліцейському із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України поліцейському із Дніпропетровської області
Загинув колишній поліцейський із Дніпропетровської області

У Херсонській області загинув поліцейський родом із Дніпропетровщини Михайло Куратченко. У цьому регіоні чоловік разом зі своїми підлеглими несли службу у складі зведеного загону. Там вони підірвались на каскаді  ворожих мін.

Четверо правоохоронців загинули, ще четверо — отримали поранення. Зараз за їхнє життя борються лікарі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Національної поліції України. 

8 грудня Володимир Зеленський присвоїв державні нагороди чотирьох поліцейських, які у складі зведеного загону загинули під час проведення стабілізаційних заходів. Серед них — колишній поліцейський із Дніпропетровської області Михайло. Йому присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.

Нагадаємо, Зеленський нагородив офіцера бригади з Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що міністр охорони здоров’я України нагородив медпрацівників у лікарні імені Мечникова у Дніпрі. Також читайте, що Зеленський посмертно нагородив викладача військової кафедри дніпровського вишу, який загинув на фронті.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.