RU

Дніпропетровська область отримає 3,2 мільярда гривень: на що підуть гроші

Читать на русском

Читать на русском
Дніпропетровська область отримає 3,2 мільярда гривень: на що підуть гроші
Бізнес у Дніпропетровській області отримає підтримку від держави

В умовах повномасштабного вторгнення особливого значення для України набуває робота бізнесу. На його підтримку у Дніпропетровській області держава планує виділити кошти у розмірі 3,2 мільярда гривень. Ці гроші будуть направлені на гранти на переробку, компенсації, нові програми підтримки.

Фінансування надаватимуть в рамках економічної платформи “Зроблено в Україні”. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський під час візиту до Дніпра, пише Інформатор.

«Дякую за віру в Україну! Захищаючи економіку, ви також захищаєте нашу державу. Безумовно, передусім це Збройні Сили України, але також і підприємства, які дають змогу і підтримувати наші ЗСУ, і давати можливість жити цивільному населенню. Жива економіка – це жива держава, яка спроможна захищати себе», – зазначив Володимир Зеленський.

Також президент наголосив, що Дніпропетровський регіон дає значну частину економічної сили України.

Telegram oembed: https://t.me/V_Zelenskiy_official/10149

У свою чергу, голова Дніпропетровської ОВА додав, що Дніпропетровська область серед лідерів і за кількістю нових ФОПів. Платформа “Зроблено в Україні” покликана саме на підтримку вітчизняного виробника. 

Telegram oembed: https://t.me/dnipropetrovskaODA/12267

Нагадаємо, Дніпропетровська область отримає 500 мільйонів гривень на будівництво укриттів у школах. Також читайте, що у Дніпрі ракета зруйнувала квартиру професора та пошкодила житло доцента. Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський у Дніпрі звернувся до учасників Ради Україна – НАТО

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.