RU

Дніпровський поліцейський переміг на Чемпіонаті України з рукопашного бою

Поліцейський з Дніпра переміг на чемпіонаті України з рукопашного бою у ваговій категорії 65 кілограмів

Поліцейський з Дніпра Єгор Набока гідно представив наше місто на чемпіонаті України з рукопашного бою. Він переміг у ваговій категорії 65 кілограмів. Змагання проходили у Києві з 28 по 31 жовтня.

Єгор працює оперуповноваженим сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 Дніпровського районного відділення поліції. Попри щільний графік роботи, чоловік знаходить час для тренувань. Спортивний досвід дозволяє забезпечувати особисту безпеку і допомагати людям, – пише Інформатор з посиланням на сайт поліції.

На рахунку правоохоронця вже є звання кандидата у майстри спорту з рукопашного бою та змішаних єдиноборств. У 2019 році він отримав кубок України з рукопашного бою, у 2020 році - почесне звання чемпіона Європи з рукопашного бою, у 2021 році став бронзовим призером світу з рукопашного бою.

Вітаємо Єгора з досягненням та бажаємо подальших успіхів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпровській дзюдоїст Микита Тульских виборов бронзу на Кубку Європи, а спортсменка із Дніпра стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату Європи з дзюдоКрім цього, Інформатор повідомляв, що  збірна України на чолі зі стронгменом з Дніпра здобула нагороду на чемпіонаті світу. Також читайте, що спортсмен з Дніпра став чемпіоном України з фехтування на шпагах.