RU
Головна
Дніпро
15:31, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

В результаті ракетної атаки по АТП у Дніпрі 29 вересня більше 50 міських автобусів згоріли, та ще більше 100 - понівечило. Через це з'явилися проблеми з курсуванням громадського транспорту. В зв'язку з цим Київ передасть Дніпру 30 автобусів. Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив мер Києва Віталій Кличко, - передає Інформатор. "Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Говорив зі своїм колегою Борисом Філатовим. Після обстрілу минулої ночі в Дніпрі знищені або пошкоджені майже 100 одиниць громадського транспорту - міських автобусів. Столиця підтримує дніпрян та надасть допомогу, яку може", - написав він. В коментарях під постом йому подякував городський голова Дніпра Борис Філатов: "Дякую тобі, друже мій. Я був вражений, коли ти зателефонував першим та запропонував допомогу", - зазначив Борис Філатов. Нагадаємо, що росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Що відомо про стан постраждалих читайте тут. Чи є затримки у русі міжміських автобусів можна дізнатися тут. Велика вирва та понівечені автобуси. Показували ми й, як виглядає місце прильоту ворожої ракети у Дніпрі.

"Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів.", - Віталій Кличко

Читать на русском

Київ передасть 30 міських автобусів

Читать на русском
"Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів.", - Віталій Кличко

Київ передасть 30 міських автобусів

В результаті ракетної атаки по АТП у Дніпрі 29 вересня більше 50 міських автобусів згоріли, та ще більше 100 - понівечило. Через це з'явилися проблеми з курсуванням громадського транспорту. В зв'язку з цим Київ передасть Дніпру 30 автобусів.

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив мер Києва Віталій Кличко, - передає Інформатор.

"Київ надасть Дніпру 30 пасажирських автобусів. Говорив зі своїм колегою Борисом Філатовим. Після обстрілу минулої ночі в Дніпрі знищені або пошкоджені майже 100 одиниць громадського транспорту - міських автобусів. Столиця підтримує дніпрян та надасть допомогу, яку може", - написав він.

В коментарях під постом йому подякував городський голова Дніпра Борис Філатов:

"Дякую тобі, друже мій. Я був вражений, коли ти зателефонував першим та запропонував допомогу", - зазначив Борис Філатов.

Нагадаємо, що росіяни ударили ракетами по нічному Дніпру: є загиблі та поранені діти, десятки понівечених будинків. Що відомо про стан постраждалих читайте тут. Чи є затримки у русі міжміських автобусів можна дізнатися тут. Велика вирва та понівечені автобуси. Показували ми й, як виглядає місце прильоту ворожої ракети у Дніпрі.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.