RU
Головна
Дніпро
16:33, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпрі завершують ремонт колектора зливової каналізації, що пролягає під Мануйлівським проспектом. Будівельники тут не лише вклали нові труби, а й зробили під них витривалі бетонні основи. Це поновить нормальну роботу колектора та вирішить проблему підтоплення прилеглих територій і приватних осель, що існувала не один рік. Нині на ділянці вкладають асфальт. Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними,- пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.  «Кожен ремонт — це прогрес для міста. Тому потрібно в будь-який час вирішувати такі питання. Для людей це користь. Дуже добре, що міський голова це робить», — коментує роботу техніки дніпрянин Ігор. Інші місцеві мешканці говорять: не чекали, що проблемному колектору зможуть дати раду, поки в країні триває повномасштабна війна. Так під час ремонту будівельники не лише укріпили нові мережі, а й облаштували додатковий дощоприймач. Таке комплексне оновлення дозволить колектору справно працювати роками. «Ми зробили це, коли йде війна. Коли немає достатнього фінансування міського господарства, проте є так звана 590-та постанова Кабміну, що забороняє місцевому самоврядуванню витрачати кошти на благоустрій. Але ж ця проблема була аварійна і нам треба було вирішити її якнайшвидше», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду завершення робіт. Завершують ремонт колектора зливової каналізації Нині на ділянці вкладають асфальт Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними Будівельники укріпили нові мережі Облаштували додатковий дощоприймач Раніше ми писали, що в Дніпрі планують звузити проїзну частину біля залізничного вокзалу. Також ми повідомляли, що у Дніпрі приводять до ладу зливову каналізацію. Платон Бережний  

Дніпряни про ремонт зливового колектора під Мануйлівським проспектом: «Не чекали, що зроблять під час війни»

Читать на русском

Читать на русском
Дніпряни про ремонт зливового колектора під Мануйлівським проспектом: «Не чекали, що зроблять під час війни»
У Дніпрі відремонтували зливову каналізацію

У Дніпрі завершують ремонт колектора зливової каналізації, що пролягає під Мануйлівським проспектом. Будівельники тут не лише вклали нові труби, а й зробили під них витривалі бетонні основи. Це поновить нормальну роботу колектора та вирішить проблему підтоплення прилеглих територій і приватних осель, що існувала не один рік.

Нині на ділянці вкладають асфальт. Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними,- пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. 

«Кожен ремонт — це прогрес для міста. Тому потрібно в будь-який час вирішувати такі питання. Для людей це користь. Дуже добре, що міський голова це робить», — коментує роботу техніки дніпрянин Ігор.

Інші місцеві мешканці говорять: не чекали, що проблемному колектору зможуть дати раду, поки в країні триває повномасштабна війна. Так під час ремонту будівельники не лише укріпили нові мережі, а й облаштували додатковий дощоприймач. Таке комплексне оновлення дозволить колектору справно працювати роками.

«Ми зробили це, коли йде війна. Коли немає достатнього фінансування міського господарства, проте є так звана 590-та постанова Кабміну, що забороняє місцевому самоврядуванню витрачати кошти на благоустрій. Але ж ця проблема була аварійна і нам треба було вирішити її якнайшвидше», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду завершення робіт.

Завершують ремонт колектора зливової каналізації
Завершують ремонт колектора зливової каналізації
Нині на ділянці вкладають асфальт
Нині на ділянці вкладають асфальт
Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними
Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними
Будівельники укріпили нові мережі
Будівельники укріпили нові мережі
Облаштували додатковий дощоприймач
Облаштували додатковий дощоприймач

Раніше ми писали, що в Дніпрі планують звузити проїзну частину біля залізничного вокзалу. Також ми повідомляли, що у Дніпрі приводять до ладу зливову каналізацію.

Платон Бережний

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.