RU
Головна
Дніпро
20:20, 7 Листопада
Информатор UA

Интро

З 5 листопада у Дніпрі на дільниці від вулиці Каруни до вулиці Конотопської проводять ремонтні роботи по заміні аварійного колектору. У зв’язку з цим на цілий місяць перекрили рух по Мануйлівському проспекту. Через це громадський транспорт курсує іншими маршрутами.  Наразі роботи знаходяться на початковому етапі. Комунальники звезли необхідну техніку, нанесли розмітку та зняли покриття, - передає Інформатор.  У зв’язку з ремонтними роботами з 5 листопада по 2 грудня рух по Мануйлівському проспекту тимчасово перекритий. На ділянці встановили огорожі, бетонні блоки і облаштували тимчасовий світлофорний об’єкт, щоб уникнути аварій на вулиці Каруни. Через перекриття проспекту громадський транспорт тимчасово курсує іншим маршрутом. Тролейбусні маршрути №3 та №15 перевозять містян через Центральний міст. Зі зміненими маршрутами тролейбусів ви можете ознайомитись тут. Також змін в роботі зазнали 8 автобусних маршрутів — №7, №23, №27, №31, №70, №149, №153 та №158. З ними ви можете ознайомитись тут.  Рух для автомобільного транспорту здійснюється: від проспекту Слобожанський у бік вулиці Каруни по вулиці Луговській; у зворотному напрямку — по вулиці Конотопській.  Мануйлівський проспект перекрили Об'їзд - через вулиці Луговську та Конотопську До 2 грудня Громадський транспорт пустили в об'їзд На місці - комунальники та техніка Роботи по заміні аварійного колектору вже стартували З 5 листопада - по 2 грудня Тролейбуси №3 та №15 об'їжджають через Новий міст Змін в роботі зазнали 8 автобусних маршрутів — №7, №23, №27, №31, №70, №149, №153 та №158 Враховуйте зазначені зміни при плануванні поїздок по місту. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Також у Дніпрі запрацював єдиний швидкісний режим.  Олексій Александров Фото: Владислав Степанов

У Дніпрі на місяць перекрили рух Мануйлівським проспектом

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на місяць перекрили рух Мануйлівським проспектом
Робітники вже звезли техніку на перекриту ділянку

З 5 листопада у Дніпрі на дільниці від вулиці Каруни до вулиці Конотопської проводять ремонтні роботи по заміні аварійного колектору. У зв’язку з цим на цілий місяць перекрили рух по Мануйлівському проспекту. Через це громадський транспорт курсує іншими маршрутами. 

Наразі роботи знаходяться на початковому етапі. Комунальники звезли необхідну техніку, нанесли розмітку та зняли покриття, - передає Інформатор. 

У зв’язку з ремонтними роботами з 5 листопада по 2 грудня рух по Мануйлівському проспекту тимчасово перекритий. На ділянці встановили огорожі, бетонні блоки і облаштували тимчасовий світлофорний об’єкт, щоб уникнути аварій на вулиці Каруни.

Через перекриття проспекту громадський транспорт тимчасово курсує іншим маршрутом. Тролейбусні маршрути №3 та №15 перевозять містян через Центральний міст. Зі зміненими маршрутами тролейбусів ви можете ознайомитись тут.

Також змін в роботі зазнали 8 автобусних маршрутів — №7, №23, №27, №31, №70, №149, №153 та №158. З ними ви можете ознайомитись тут. 

Рух для автомобільного транспорту здійснюється:

  • від проспекту Слобожанський у бік вулиці Каруни по вулиці Луговській;
  • у зворотному напрямку — по вулиці Конотопській. 
Мануйлівський проспект перекрили
Мануйлівський проспект перекрили
Об'їзд - через вулиці Луговську та Конотопську
Об'їзд - через вулиці Луговську та Конотопську
До 2 грудня
До 2 грудня
Громадський транспорт пустили в об'їзд
Громадський транспорт пустили в об'їзд
На місці - комунальники та техніка
На місці - комунальники та техніка
Роботи по заміні аварійного колектору вже стартували
Роботи по заміні аварійного колектору вже стартували
З 5 листопада - по 2 грудня
З 5 листопада - по 2 грудня
Тролейбуси №3 та №15 об'їжджають через Новий міст
Тролейбуси №3 та №15 об'їжджають через Новий міст
Змін в роботі зазнали 8 автобусних маршрутів — №7, №23,№27, №31, №70, №149, №153 та №158
Змін в роботі зазнали 8 автобусних маршрутів — №7, №23, №27, №31, №70, №149, №153 та №158

Враховуйте зазначені зміни при плануванні поїздок по місту. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на Слобожанському проспекті перекрили одну смугу шляхопроводу. Також у Дніпрі запрацював єдиний швидкісний режим

Олексій Александров

Фото: Владислав Степанов

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.