RU

Дніпрянка Ярослава Магучіх стала віцечемпіонкою світу зі стрибків у висоту в приміщенні

Ярослава Магучіх виборола срібну нагороду на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні

У Глазго відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні. На змаганнях 22-річна дніпрянка Ярослава Магучіх виборола “срібло” у стрибках у висоту. Дівчина підкорила 1,97 метра.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства молоді та спорту України.

“Дуель принципових суперниць на висоті 1.99 м завершилася перемогою австралійки у третій спробі. Бронзовою призеркою стала Лія Апостоловські зі Словенії (1.95 метри)”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ще одна представниця України у цьому фіналі, Юлія Левченко завершила змагання на 9-му місці з результатом 1.84 метри. Змагання триватимуть до 3 березня.

Нагадаємо, що колишнього президента УАФ з Дніпра Андрія Павелка випустили з СІЗО. Писали ми й про те, що найкращим спортсменам Дніпра місто платить стипендії. Також читайте, що ексфутболіст «Дніпра» та СК «Дніпро-1» перейшов до московського «Спартака».