RU
Головна
Область
18:33, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

З 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні. В разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Слід дотримуватися цього важливого правила. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на патрульну поліцію Дніпропетровської області.  Світловий день стає коротшим, а в осінньо-зимовий період дощів, туманів і снігопадів часто виникає недостатня видимість на дорозі. Саме тому важливо позначати переміщення авто увімкненими ходовими вогнями або денним світлом фар. Так ваш автомобіль буде помітним для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, а ще — знизиться ризик потрапляння в ДТП. Будьте відповідальними й безпечних вам доріг. Кілька порад для безпечного водіння у осінню негоду: Збільшіть дистанцію. Навіть невеликі опади можуть зробити дорогу слизькою і, відповідно, збільшити ваш гальмівний шлях. Тримайтеся правого краю дороги. Трапляється, що водії в умовах поганої видимості виїжджають на середину дороги. Якщо ваш транспортний засіб буде їхати якомога ближче до краю проїзної частини, ризик зіткнення із зустрічним транспортним засобом мінімізується. Увімкніть обігрів скла. Слідкуйте за тим, щоб на лобовому склі не збиралася волога. Також встановіть таку швидкість склоочисників, яка забезпечить найкращу видимість. Дотримуйтеся безпечної швидкості. Перевищення швидкості на мокрій дорозі може призвести до втрати контролю над транспортним засобом. Уникайте небезпечних маневрів, передусім обгону. В умовах поганої видимості обгін може коштувати вам здоров’я або навіть життя. При повній відсутності видимості з’їдьте на узбіччя та залиште увімкненими габарити та фари. Інколи найкраще рішення – перечекати негоду. Особливо, якщо попереду довга подорож. Не продовжуйте рух, якщо відчуваєте втому та сонливість. Раніше ми писали, що у центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці. Також ми казали, що у Дніпрі на Камчатській зіштовхнулися Mitsubishi та Toyota: машина відлетіла на тротуар. 

До уваги водіїв: де і коли з 1 жовтня потрібно вмикати денні ходові вогні

Читать на русском

Водіям з 1 жовтня потрібно вмикати денні ходові вогні

Читать на русском
До уваги водіїв: де і коли з 1 жовтня потрібно вмикати денні ходові вогні

Водіям з 1 жовтня потрібно вмикати денні ходові вогні

З 1 жовтня до 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні. В разі їхньої відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Слід дотримуватися цього важливого правила.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на патрульну поліцію Дніпропетровської області. 

Світловий день стає коротшим, а в осінньо-зимовий період дощів, туманів і снігопадів часто виникає недостатня видимість на дорозі. Саме тому важливо позначати переміщення авто увімкненими ходовими вогнями або денним світлом фар. Так ваш автомобіль буде помітним для пішоходів та інших учасників дорожнього руху, а ще — знизиться ризик потрапляння в ДТП. Будьте відповідальними й безпечних вам доріг.

Кілька порад для безпечного водіння у осінню негоду:

  • Збільшіть дистанцію. Навіть невеликі опади можуть зробити дорогу слизькою і, відповідно, збільшити ваш гальмівний шлях.
  • Тримайтеся правого краю дороги. Трапляється, що водії в умовах поганої видимості виїжджають на середину дороги. Якщо ваш транспортний засіб буде їхати якомога ближче до краю проїзної частини, ризик зіткнення із зустрічним транспортним засобом мінімізується.
  • Увімкніть обігрів скла. Слідкуйте за тим, щоб на лобовому склі не збиралася волога. Також встановіть таку швидкість склоочисників, яка забезпечить найкращу видимість.
  • Дотримуйтеся безпечної швидкості. Перевищення швидкості на мокрій дорозі може призвести до втрати контролю над транспортним засобом.
  • Уникайте небезпечних маневрів, передусім обгону. В умовах поганої видимості обгін може коштувати вам здоров’я або навіть життя.
  • При повній відсутності видимості з’їдьте на узбіччя та залиште увімкненими габарити та фари. Інколи найкраще рішення – перечекати негоду. Особливо, якщо попереду довга подорож. Не продовжуйте рух, якщо відчуваєте втому та сонливість.


Раніше ми писали, що у центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці. Також ми казали, що у Дніпрі на Камчатській зіштовхнулися Mitsubishi та Toyota: машина відлетіла на тротуар. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.