RU
Головна
Дніпро
20:50, 4 Лютого
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 10 лютого, о 12:00 у Дніпрі відкриють благодійну археологічну виставку “Дніпровський Стоунхендж” — врятоване минуле”. Її мета   — зібрати кошти на допомогу ЗСУ та військовим медикам. А також продемонструвати, що місто охороняє та зберігає археологічну спадщину України.  Вхід — за донат. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області. Зануритися в атмосферу таємничості та давнини вам допоможуть екскурсоводи. На виставці ви побачите:  Колекцію керамічних виробів від доби енеоліту та до войовничих сарматів; Археологічні артефакти, колекцію кісток мамонтової фауни; Добірку унікальних прикрас; Побутові речі наших предків. Графік роботи виставки: 10 лютого – 19 лютого понеділок – п’ятниця з 12:00 до 17:00; субота — неділя з 10:00 до 16:00. Місце проведення: вулиця Воскресенська, 24, 1 поверх. Нагадаємо, що у Дніпрі пройшла фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”. Також читайте, що у Дніпрі пройшла виставка ретро-машин. 

Допомога ЗСУ та військовим медикам: у Дніпрі відбудеться благодійна археологічна виставка

Читать на русском

Читать на русском
Допомога ЗСУ та військовим медикам: у Дніпрі відбудеться благодійна археологічна виставка
Вхід — за донат

У п'ятницю, 10 лютого, о 12:00 у Дніпрі відкриють благодійну археологічну виставку “Дніпровський Стоунхендж” — врятоване минуле”. Її мета   — зібрати кошти на допомогу ЗСУ та військовим медикам. А також продемонструвати, що місто охороняє та зберігає археологічну спадщину України. 

Вхід — за донат. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Зануритися в атмосферу таємничості та давнини вам допоможуть екскурсоводи. На виставці ви побачите: 

  • Колекцію керамічних виробів від доби енеоліту та до войовничих сарматів;
  • Археологічні артефакти, колекцію кісток мамонтової фауни;
  • Добірку унікальних прикрас;
  • Побутові речі наших предків.

Графік роботи виставки: 10 лютого – 19 лютого

  • понеділок – п’ятниця з 12:00 до 17:00;
  • субота — неділя з 10:00 до 16:00.

Місце проведення: вулиця Воскресенська, 24, 1 поверх.

Нагадаємо, що у Дніпрі пройшла фотовиставка “Чотирилапі друзі хоробрих”. Також читайте, що у Дніпрі пройшла виставка ретро-машин

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.