RU
Головна
Область
13:51, 23 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 21 вересня, під час виконання бойового завдання в районі Бахмуту у Донецькій області, загинув  Тютюник Олександр Ігорович. Йому був 31 рік. В перший день повномасштабної війни його мобілізували до лав ЗСУ. Про це Інформатор дізнався з посту Кам'янської районної державної адміністрації. Олександр проходив службу на посаді водія-радіотелефоніста одного з підрозділів Збройних Сил України. У нього залишилися дружина, двоє доньок, батьки, дідусь, бабуся. Прощання з загиблим воїном відбудеться 23 вересня о 13.00 годині по вулиці Сурській села Кринички Кам’янського району. Поховають воїна на центральному кладовищі села Кринички Кам’янського району. Редакція Інформатору висловлює співчуття рідним та близьким. Раніше ми казали, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині. Також повідомляли, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя. 

Двоє доньок залишились без батька: загинув боєць з Дніпропетровської області Тютюник Олександр

Читать на русском

Загинув військовий з Дніпропетровської області

Читать на русском
Двоє доньок залишились без батька: загинув боєць з Дніпропетровської області Тютюник Олександр

Загинув військовий з Дніпропетровської області

У середу, 21 вересня, під час виконання бойового завдання в районі Бахмуту у Донецькій області, загинув  Тютюник Олександр Ігорович. Йому був 31 рік. В перший день повномасштабної війни його мобілізували до лав ЗСУ.

Про це Інформатор дізнався з посту Кам'янської районної державної адміністрації.

Олександр проходив службу на посаді водія-радіотелефоніста одного з підрозділів Збройних Сил України. У нього залишилися дружина, двоє доньок, батьки, дідусь, бабуся.

Прощання з загиблим воїном відбудеться 23 вересня о 13.00 годині по вулиці Сурській села Кринички Кам’янського району. Поховають воїна на центральному кладовищі села Кринички Кам’янського району.

Редакція Інформатору висловлює співчуття рідним та близьким.

Раніше ми казали, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині. Також повідомляли, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.