RU
Головна
Область
22:02, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Загинув Захисник із Нікополя Сергій Сова. Він був старшим солдатом 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Чоловіку було лише 36 років. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на телеграм-канал "Нікополь. Оперативна інформація".  "Прощання із загиблим героєм відбудеться завтра. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого", - написали у повідомлені.  Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. 

У бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя

Читать на русском
У бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя

Вічна Слава Герою

Загинув Захисник із Нікополя Сергій Сова. Він був старшим солдатом 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Чоловіку було лише 36 років.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на телеграм-канал "Нікополь. Оперативна інформація". 

"Прощання із загиблим героєм відбудеться завтра. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого", - написали у повідомлені. 

Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.