RU
Головна
Україна
13:17, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Українці по всьому світу продовжують підтримувати нашу армію. Так, колишній футболіст "Дніпра" Роман Зозуля збирає гроші на "Байрактар". У вас є можливість допомогти купити таку необхідну "пташку", яка буде знищувати ворога. Збір організували українська діаспора в Іспанії, посольство України в Іспанії та друзі-футболісти Романа. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію спортсмена. "Історія не нова і не оригінальна, зате наскільки ефективна в боротьбі проти потойбічного байстрюччя. Я знаю, що в нас з вами спільне бажання, тож давайте разом наблизимо нашу перемогу і мир! Ми обов’язково подолаємо зло! "Байрактар" нам в поміч", – пише він. Футболіста підтримали Василь Кравець, Олександр Зінченко, Роман Яремчук, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка.       Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Роман Зозуля (@zozulyaroman) Збір триватиме до 20 жовтня. Пожертвувати гроші можна тут. Банка Monobank доступна за посиланням. Нагадаємо, раніше ми писали, що блогер з Дніпра Ігор Лаченков та ведучий Сергій Притула об'явили збір на "Байрактари". Українці усього за 3 дні задонатили їм 600 мільйонів гривень замість запланованих 500. Побачивши це, компанія Baykar, яка робить ці безпілотники, передала їх нам безкоштовно. Вони вже в Україні. Читайте тут, на що пішли зекономлені 600 мільйонів. 

Екс-футболіст ФК "Дніпро" Роман Зозуля оголосив збір на "Байрактар"

Читать на русском
Екс-футболіст ФК "Дніпро" Роман Зозуля оголосив збір на "Байрактар"

Відомий український гравець Роман Зозуля збирає кошти на футбольний "Байрактар"

Українці по всьому світу продовжують підтримувати нашу армію. Так, колишній футболіст "Дніпра" Роман Зозуля збирає гроші на "Байрактар". У вас є можливість допомогти купити таку необхідну "пташку", яка буде знищувати ворога.

Збір організували українська діаспора в Іспанії, посольство України в Іспанії та друзі-футболісти Романа. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію спортсмена.

"Історія не нова і не оригінальна, зате наскільки ефективна в боротьбі проти потойбічного байстрюччя. Я знаю, що в нас з вами спільне бажання, тож давайте разом наблизимо нашу перемогу і мир! Ми обов’язково подолаємо зло! "Байрактар" нам в поміч", – пише він.

Футболіста підтримали Василь Кравець, Олександр Зінченко, Роман Яремчук, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Роман Зозуля (@zozulyaroman)

Збір триватиме до 20 жовтня. Пожертвувати гроші можна тут. Банка Monobank доступна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, що блогер з Дніпра Ігор Лаченков та ведучий Сергій Притула об'явили збір на "Байрактари". Українці усього за 3 дні задонатили їм 600 мільйонів гривень замість запланованих 500. Побачивши це, компанія Baykar, яка робить ці безпілотники, передала їх нам безкоштовно. Вони вже в Україні. Читайте тут, на що пішли зекономлені 600 мільйонів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.