RU
Головна
Дніпро
13:25, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

Ті три ударні безпілотники "Байрактар",на які українці зібрали кошти за три днівже прибули в Україну. Нагадаємо, що турецька компанія Baykar Makina вирішила передати їх безкоштовно. Крім цього "Байрактар", на який збирали гроші у Литві також передали нашим воїнам. Про це повідомив гендиректор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар, передає Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. "Ми доставили в Україну Bayraktar з литовської акції й вже доставили три безпілотники Bayraktar з акції Притули. Вони вже в Україні", - зазначив він. Байрактар додав, що Україна потерпає від безпідставної та несправедливої агресії з боку росії. Тому компанія вирішила підтримати акцію зі збору коштів на купівлю безпілотників, та передати їх безплатно. Він також зазначив, що компанія планує доставити в Україну дрон, на якийзбирали гроші у Польщі, впродовж 1-2 місяців. Ймовірно, що це відбудеться у жовтні. Що таке Байрактар ТБ2 Відомий в Україні "Байрактар ТБ2" це турецький ударний середньовисотнийбезпілотний літальний апарат(БПЛА) з великою тривалістю польоту, здатний виконуватидистанційно керованіабо автономні польоти. Літаки та їхнє озброєння контролюються екіпажем, що перебуває на наземній станції керування. Максимальна швидкість літального апарату становить 222 км\год. Нині ці БПЛА є на озброєнні трьох країн світу: Туреччини, Азербайджану і України. Виготовляють безпілотники із 2014-го року на підприємстві Baykar Makina - турецької військової компанії, заснованої в 1986 році. Спочатку концентрувалася на виробництві запчастин для автомобілів: двигунів, помп та запчастин. Метою компанії було забезпечення локалізації автомобілебудування в Туреччині. Та починаючи з 2000 року акцент було зміщено на виробництвоБПЛА. Станом на зараз компанія виготовила уже понад 300 безпілотників. Раніше ми повідомляли про те, що дівчинка з Дніпра заспівала пісню перед директором компанії, яка виробляє "Байрактари". Також писали, щоНародні Байрактари "одягнули" у вишиванки.

"Народні Байрактари", на які збирали Притула і Лачен, вже в Україні

Читать на русском

У жовтні очікується ще "польський Байрактар"

Читать на русском
"Народні Байрактари", на які збирали Притула і Лачен, вже в Україні

У жовтні очікується ще "польський Байрактар"

Ті три ударні безпілотники "Байрактар", на які українці зібрали кошти за три дні вже прибули в Україну. Нагадаємо, що турецька компанія Baykar Makina вирішила передати їх безкоштовно. Крім цього "Байрактар", на який збирали гроші у Литві також передали нашим воїнам. 

Про це повідомив гендиректор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар, передає Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

"Ми доставили в Україну Bayraktar з литовської акції й вже доставили три безпілотники Bayraktar з акції Притули. Вони вже в Україні", - зазначив він.

Байрактар додав, що Україна потерпає від безпідставної та несправедливої агресії з боку росії. Тому компанія вирішила підтримати акцію зі збору коштів на купівлю безпілотників, та передати їх безплатно.

Він також зазначив, що компанія планує доставити в Україну дрон, на який збирали гроші у Польщі, впродовж 1-2 місяців. Ймовірно, що це відбудеться у жовтні.

Що таке «Байрактар ТБ2»

Відомий в Україні "Байрактар ТБ2" – це турецький ударний середньовисотний безпілотний літальний апарат (БПЛА) з великою тривалістю польоту, здатний виконувати дистанційно керовані або автономні польоти. Літаки та їхнє озброєння контролюються екіпажем, що перебуває на наземній станції керування. Максимальна швидкість літального апарату становить 222 км\год. Нині ці БПЛА є на озброєнні трьох країн світу: Туреччини, Азербайджану і України. Виготовляють безпілотники із 2014-го року на підприємстві Baykar Makina - турецької військової компанії, заснованої в 1986 році. Спочатку концентрувалася на виробництві запчастин для автомобілів: двигунів, помп та запчастин. Метою компанії було забезпечення локалізації автомобілебудування в Туреччині. Та починаючи з 2000 року акцент було зміщено на виробництво БПЛА. Станом на зараз компанія виготовила уже понад 300 безпілотників.

 

Раніше ми повідомляли про те, що дівчинка з Дніпра заспівала пісню перед директором компанії, яка виробляє "Байрактари". Також писали, що Народні Байрактари "одягнули" у вишиванки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.