RU
Головна
Дніпро
23:01, 22 Березня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі біля Дніпровського історичного музею імені Дмитра Яворницького проходитиме цикл авторських екскурсій під назвою “Коли камінь розповідає історію”. На ній відвідувачі зможуть дізнатися про історію половців та минуле Київської Русі. Екскурсію можна відвідати 25 березня о 13:00. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпровський національний історичний музей ім. Яворницького. На екскурсії ви дізнаєтеся, хто такі половці та їхнє походження. Якими були їхній світогляд, матеріальна та духовна культура. І відкриєте для себе, які у половців насправді були стосунки з Київською Руссю.  Після завершення екскурсії заплановано проведення розважального інтерактиву. Попередньо записатися можна за телефоном — (067) 447 70 14. Вартість одного квитка складає 50 грн (для дорослих) та 20 грн для дітей.  Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі відкрилась унікальна виставка 11-річного “українського Пікассо”. Також ми повідомляли, що у Дніпрі проходила благодійна археологічна виставка “Дніпровський Стоунхендж” — врятоване минуле”, на якій збирали кошти на допомогу ЗСУ. Також, нагадаємо про те, як у Дніпрі проходив фестиваль релокованих бізнесів «Check-In Dnipro».

Екскурс в історію: де у Дніпрі можна подивитися на половців

Читать на русском

Читать на русском
Екскурс в історію: де у Дніпрі можна подивитися на половців
Буде корисно та пізнавально

У Дніпрі біля Дніпровського історичного музею імені Дмитра Яворницького проходитиме цикл авторських екскурсій під назвою “Коли камінь розповідає історію”. На ній відвідувачі зможуть дізнатися про історію половців та минуле Київської Русі. Екскурсію можна відвідати 25 березня о 13:00.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпровський національний історичний музей ім. Яворницького.

На екскурсії ви дізнаєтеся, хто такі половці та їхнє походження. Якими були їхній світогляд, матеріальна та духовна культура. І відкриєте для себе, які у половців насправді були стосунки з Київською Руссю. 

Після завершення екскурсії заплановано проведення розважального інтерактиву. Попередньо записатися можна за телефоном — (067) 447 70 14. Вартість одного квитка складає 50 грн (для дорослих) та 20 грн для дітей. 

Раніше Інформатор писав, що у Дніпрі відкрилась унікальна виставка 11-річного “українського Пікассо”. Також ми повідомляли, що у Дніпрі проходила благодійна археологічна виставка “Дніпровський Стоунхендж” — врятоване минуле”, на якій збирали кошти на допомогу ЗСУ. Також, нагадаємо про те, як у Дніпрі проходив фестиваль релокованих бізнесів «Check-In Dnipro».

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.