RU
Головна
Україна
17:10, 26 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 26 грудня, у 6 регіонах України ввели аварійні відключення світла. Причина — перевищення лімітів споживання електроенергії. За деякий час у соцмережах почали поширювати інформацію про начебто скасування такого рішення.  Для своєї легенди шахраї публікують посилання на фальшиву сторінку “Укренерго”. Про це повідомляє Інформатор з посилання на пост компанії.  “Це спроба збурити суспільство неправдивою інформацією. Нагадаємо, аварійні відключення – це вимушений крок, який застосовується виключно за наявності дефіциту, для збереження балансу виробництва і споживання в енергосистемі. Відмовитись від них  енергетики зможуть лише після повного припинення ворожих атак на нашу енергосистему”, — йдеться у повідомленні.  Інформатор просить вас не довіряти тому, що пишуть в Інтернеті. Будь ласка, читайте офіційні джерела інформації.  Раніше ми писали, що росіяни поширюють фейк щодо “відновлення експорту” електроенергії. Також читайте, що у Дніпрі та області ввели аварійні відключення світла. Писали ми й про те, що у Новомосковську розповсюджували фейк про платні парковки.

“Електрику відновлено”: у мережі поширюють фейк про скасування аварійних відключень світла

Читать на русском

Читать на русском
“Електрику відновлено”: у мережі поширюють фейк про скасування аварійних відключень світла
"Укренерго" спростовує інформацію про нібито скасування аварійних відключень світла

У понеділок, 26 грудня, у 6 регіонах України ввели аварійні відключення світла. Причина — перевищення лімітів споживання електроенергії. За деякий час у соцмережах почали поширювати інформацію про начебто скасування такого рішення. 

Для своєї легенди шахраї публікують посилання на фальшиву сторінку “Укренерго”. Про це повідомляє Інформатор з посилання на пост компанії. 

“Це спроба збурити суспільство неправдивою інформацією. Нагадаємо, аварійні відключення – це вимушений крок, який застосовується виключно за наявності дефіциту, для збереження балансу виробництва і споживання в енергосистемі. Відмовитись від них  енергетики зможуть лише після повного припинення ворожих атак на нашу енергосистему”, — йдеться у повідомленні. 

Інформатор просить вас не довіряти тому, що пишуть в Інтернеті. Будь ласка, читайте офіційні джерела інформації. 

Раніше ми писали, що росіяни поширюють фейк щодо “відновлення експорту” електроенергії. Також читайте, що у Дніпрі та області ввели аварійні відключення світла. Писали ми й про те, що у Новомосковську розповсюджували фейк про платні парковки.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.