RU
Головна
Область
19:30, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області шахраї розповсюджували повідомлення. Начебто у Новомосковську міська влада планує запровадити по всьому місті платні місця для паркування. Міський голова Сергій Рєзнік спростував інформацію. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост мера у Facebook.  За словами Рєзніка, у місті запровадять платне паркування тільки на половині Соборної площі. Програма реалізується за кошти приватного інвестора.  Після ремонту, він отримуватиме кошти та сплачуватиме до бюджету паркувальний збір.  "Для мене цілком зрозуміло, хто щоденно навмисно плодить нісенітниці й через кого вони розповсюджуються в соцмережах.Так само зрозумілі й їхні лукаві мотиви", — повідомив Рєзнік. Раніше ми повідомляли, що на росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району. Також ми казали, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Також ми казали, що підприємцям Дніпропетровської області надсилали фейковий документ про допомогу армії від імені ОВА.

У Новомосковську розповсюджували фейк про платні парковки

Читать на русском

Читать на русском
У Новомосковську розповсюджували фейк про платні парковки
Мер спростував інформацію

У Дніпропетровській області шахраї розповсюджували повідомлення. Начебто у Новомосковську міська влада планує запровадити по всьому місті платні місця для паркування. Міський голова Сергій Рєзнік спростував інформацію.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пост мера у Facebook. 

За словами Рєзніка, у місті запровадять платне паркування тільки на половині Соборної площі. Програма реалізується за кошти приватного інвестора. 

Після ремонту, він отримуватиме кошти та сплачуватиме до бюджету паркувальний збір. 

"Для мене цілком зрозуміло, хто щоденно навмисно плодить нісенітниці й через кого вони розповсюджуються в соцмережах.
Так само зрозумілі й їхні лукаві мотиви", — повідомив Рєзнік.

Раніше ми повідомляли, що на росії розповсюджують фейки про обстріли Нікопольського району. Також ми казали, що мешканка Дніпра створила ботоферму на 10 тисяч фейкових аккаунтів, щоб підтримувати агресію рф. Також ми казали, що підприємцям Дніпропетровської області надсилали фейковий документ про допомогу армії від імені ОВА.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.