RU
Головна
Дніпро
16:40, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Дніпро передав одному з полків Нацгвардії 200 рацій із захистом від прослуховувань, які придбали коштом міського бюджету. Про це спорядження просили самі нацгвардійці, адже надійний зв’язок для військових є надважливим у боротьбі з ворогом, – пише Інформатор з посиланням на Дніпровську міську раду. «Рації потрібні військовим завжди, фактично цілодобово — при виконанні бойових і небойових завдань, під час несення служби на блокпостах і в районах бойових дій», — каже полковник Євген Шульга. «Без зв’язку підрозділи фактично сліпі. Вони не можуть координувати дії між собою і з командиром. Розуміти, куди йти, і де ворог, а де свої», — розповідає старший солдат Ірина Нуралієва. Водночас радіостанції входять до переліку так званої дефіцитної техніки, яку можна придбати лише за кордоном та за попереднім замовленням. Організувати логістику доставки цієї партії радіостанцій до Дніпра нині допомогли міські підприємці. «Ці рації придбали коштом всіх дніпрян — усіх платників податків. Тож я вдячний нашим землякам за цей спільний внесок в Перемогу України. Ми і надалі допомагатимемо нашим захисникам. Найближчим часом буде придбано ще близько 800 рацій для військових», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов. Дніпро передав одному з полків Нацгвардії 200 рацій із захистом від прослуховувань Їх придбали коштом міського бюджету Найближчим часом буде придбано ще близько 800 рацій Платон Бережний

Філатов: «Дніпро передав Нацгвардії чергові 200 радіостанцій. Місто готове придбати ще 800 рацій для військових»

Філатов: Дніпро передав Нацгвардії чергові 200 радіостанцій. Місто готове придбати ще 800 рацій для військових

Філатов: «Дніпро передав Нацгвардії чергові 200 радіостанцій. Місто готове придбати ще 800 рацій для військових»

Філатов: Дніпро передав Нацгвардії чергові 200 радіостанцій. Місто готове придбати ще 800 рацій для військових

Дніпро передав одному з полків Нацгвардії 200 рацій із захистом від прослуховувань, які придбали коштом міського бюджету.

Про це спорядження просили самі нацгвардійці, адже надійний зв’язок для військових є надважливим у боротьбі з ворогом, – пише Інформатор з посиланням на Дніпровську міську раду.

«Рації потрібні військовим завжди, фактично цілодобово — при виконанні бойових і небойових завдань, під час несення служби на блокпостах і в районах бойових дій», — каже полковник Євген Шульга.

«Без зв’язку підрозділи фактично сліпі. Вони не можуть координувати дії між собою і з командиром. Розуміти, куди йти, і де ворог, а де свої», — розповідає старший солдат Ірина Нуралієва. Водночас радіостанції входять до переліку так званої дефіцитної техніки, яку можна придбати лише за кордоном та за попереднім замовленням. Організувати логістику доставки цієї партії радіостанцій до Дніпра нині допомогли міські підприємці.

«Ці рації придбали коштом всіх дніпрян — усіх платників податків. Тож я вдячний нашим землякам за цей спільний внесок в Перемогу України. Ми і надалі допомагатимемо нашим захисникам. Найближчим часом буде придбано ще близько 800 рацій для військових», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Дніпро передав одному з полків Нацгвардії 200 рацій із захистом від прослуховувань Дніпро передав одному з полків Нацгвардії 200 рацій із захистом від прослуховувань

Їх придбали коштом міського бюджету Їх придбали коштом міського бюджету

Найближчим часом буде придбано ще близько 800 рацій Найближчим часом буде придбано ще близько 800 рацій

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.