RU
Головна
Дніпро
21:05, 13 Лютого
Информатор UA

Интро

Повномасштабне вторгнення росії в Україну спровокувало потужний поштовх для культури. Тисячі українських артистів, гуртів, художників, акторів - почали активно творити заради підтримки наших Захисників і народу. Так, гурт із Дніпра "МеріЛінор" анонсував вихід нового EP "В темряві". Про це повідомляє Інформатор. EP “В темряві” складається з 5 пісень записаних гуртом за останній рік. "Цей рік був дуже складний для гурту, як і для всієї країни взагалі. Дуже багато болю та сприйняття нової реальності ми втілили у EP альбом. Писати повноцінний альбом на жаль не було достатньо часу, бо майже постійно сили кидали на волонтерську діяльність та благодійні виступи. Про це розповідає одна з пісень альбому, а може й усі. Такий собі портрет тилового волонтера на максималках", - вказали музиканти у пресрелізі. EP "В темряві" опублікують 24 лютого. Також 25 лютого гурт "МеріЛінор" проведе презентацію міні-альбому у пабі "Махно".  В міні-альбомі - 5 треків Реліз - 24 лютого Презентація - 25 лютого Пісні написані за рік Гурт займає активну позицію Раніше ми повідомляли про те, що Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”. Повідомляли ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні.

Гурт з Дніпра "МеріЛінор" анонсував новий міні-альбом: коли буде презентація

Читать на русском

Читать на русском
Гурт з Дніпра "МеріЛінор" анонсував новий міні-альбом: коли буде презентація
EP складається з 5 пісень

Повномасштабне вторгнення росії в Україну спровокувало потужний поштовх для культури. Тисячі українських артистів, гуртів, художників, акторів - почали активно творити заради підтримки наших Захисників і народу. Так, гурт із Дніпра "МеріЛінор" анонсував вихід нового EP "В темряві".

Про це повідомляє Інформатор.

EP “В темряві” складається з 5 пісень записаних гуртом за останній рік.

"Цей рік був дуже складний для гурту, як і для всієї країни взагалі. Дуже багато болю та сприйняття нової реальності ми втілили у EP альбом. Писати повноцінний альбом на жаль не було достатньо часу, бо майже постійно сили кидали на волонтерську діяльність та благодійні виступи. Про це розповідає одна з пісень альбому, а може й усі. Такий собі портрет тилового волонтера на максималках", - вказали музиканти у пресрелізі.

EP "В темряві" опублікують 24 лютого. Також 25 лютого гурт "МеріЛінор" проведе презентацію міні-альбому у пабі "Махно". 

В міні-альбомі - 5 треків
В міні-альбомі - 5 треків
Реліз - 24 лютого
Реліз - 24 лютого
Презентація - 25 лютого
Презентація - 25 лютого
Пісні написані за рік
Пісні написані за рік
Гурт займає активну позицію
Гурт займає активну позицію

Раніше ми повідомляли про те, що Козак Сіромаха із Дніпра випустив новий трек “Засвіт встали козаченьки”. Повідомляли ми й про те, що гурт з Дніпра "Сметана band" випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.