Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися котячій родині у Дніпрі

Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися котячій родині у Дніпрі
У Дніпрі кошенятко застрягло на даху споруди і кликало на допомогу

П’ятниця, тринадцяте, не обов’язково має бути містичним і темним днем. Інформатор став свідком щемливої миті та вирішив не залишатися осторонь. На одній із вулиць у центрі Дніпра ми почули жалісне нявкання. Коли придивились – побачили маленьке кошеня на кутку даху одноповерхового магазину.

При цьому мати-кішка знаходилася на землі й спостерігала за подіями, ніби також благала про допомогу. Ймовірно, малеча залізла на дах по дереву, а ось спуститися на землю вже не змогла. Інформатор вирішив не турбувати рятувальників, які й так під час війни завантажені викликами, та впоратися самотужки.

Тож ми знайшли розкладну драбину, піднялися на дах, знайшли перелякане кошеня, й спустили його за землю. Проте малеча знов видерлася на висоту, цього разу на дерево. З другої спроби ми зняли кошенятко й відпустили до мами-кішки. Разом вони побігли у схованок.

Бажаємо й нашим читачам не залишатися осторонь проблем інших. Тихих вихідних нам усім!

 

Якщо відео не відтворюється - його можна переглянути на YouTube-каналі Інформатора

Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 1
Стурбована мати-кішка
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 2
Знашли розкладну драбину
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 3
Операція з порятунку кошеняти на даху
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 4
Після першої спроби - знов на дерево
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 5
Спроба №2
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 6
Кошенятко врятоване
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 7
Маленький пухнастик повернувся до матері
Хвилинка доброти: Інформатор допоміг возз’єднатися кошачій родині у Дніпрі 8
Побігли у свій сховок

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області жінка померла від сказу після укусу домашньої кішки. Окрім того, у Дніпрі потребує термінової допомоги притулок, в якому опікуються 92 хвостиками. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі безпритульний пес напав на 7-річного хлопця і вкусив його за обличчя.

Фото: Денис Чубченко

Відео: Андрій Шушпан

Головна Актуально Україна на часі Youtube