RU
Головна
Дніпро
13:47, 20 Січня
Информатор UA

Интро

Сучасність – час швидкого поширення дезінформації. Достатньо лише «вкинути» щось у Telegram-канал або в чат у Viber – і ця інформація одразу розлітається усім містом. А ще – в процесі змінюється та набуває нових змістів. Так було, наприклад, зі згенерованим штучним інтелектом малюнком дитини, який поширювався соцмережами після трагедії у Дніпрі. Адже далеко не у кожного є можливість, бажання і час, аби перевіряти достовірність факту. Тут на допомогу і приходять ЗМІ. Тож якщо ви бачите якийсь факт сумнівної достовірності, що стосується Дніпра – кидайте його в особисті повідомлення в робочий акаунт Інформатора в Telegram - t.me/DP_Informator. Наші журналісти спробують отримати достовірну інформацію від відповідальних органів або служб, аби підтвердити, або спростувати чутку. Як результат – на сайті з’являтимуться новини з підзаголовком «Перевірка чуток». Наприклад, тільки за останній тиждень ми дізнавалися, чи вводили у Дніпрі та області графіки відключення світла 3-6, а також чи відключатимуть енергетики світло в регіоні за скаргами від сусідів. Тож бажаєте перевірити сумнівний «факт», який побачили у будинковому чаті або у районній групі – пишіть нам.

Інформатор перевірятиме чутки, що розповсюджуються по Дніпру

Читать на русском

Читать на русском
Інформатор перевірятиме чутки, що розповсюджуються по Дніпру
Перевірка чуток Дніпра

Сучасність – час швидкого поширення дезінформації. Достатньо лише «вкинути» щось у Telegram-канал або в чат у Viber – і ця інформація одразу розлітається усім містом. А ще – в процесі змінюється та набуває нових змістів. Так було, наприклад, зі згенерованим штучним інтелектом малюнком дитини, який поширювався соцмережами після трагедії у Дніпрі. Адже далеко не у кожного є можливість, бажання і час, аби перевіряти достовірність факту. Тут на допомогу і приходять ЗМІ.

Тож якщо ви бачите якийсь факт сумнівної достовірності, що стосується Дніпра – кидайте його в особисті повідомлення в робочий акаунт Інформатора в Telegram - t.me/DP_Informator.

Наші журналісти спробують отримати достовірну інформацію від відповідальних органів або служб, аби підтвердити, або спростувати чутку.

Як результат – на сайті з’являтимуться новини з підзаголовком «Перевірка чуток». Наприклад, тільки за останній тиждень ми дізнавалися, чи вводили у Дніпрі та області графіки відключення світла 3-6, а також чи відключатимуть енергетики світло в регіоні за скаргами від сусідів.

Тож бажаєте перевірити сумнівний «факт», який побачили у будинковому чаті або у районній групі – пишіть нам.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.