RU
Головна
Область
15:03, 19 Січня
Информатор UA

Интро

Війська рф намагаються знищити енергетичну інфраструктуру України. Через це у домівках у Дніпрі та області вимикають електропостачання. 18 січня голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко написав, що ДТЕК збирається зробити аварійні бригади, які будуть вимикати на прохання громадян ті будинки, в яких є світло. У ДТЕК “Дніпровські електромережі” таку заяву спростували. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії.  “Компанія не проводить жодних відключень «за скаргами» у будь-якому з регіонів, де працюють ДТЕК Мережі. Більшість відключень відбуваються дистанційно, а їх невелика частина потребує фізичного виїзду персоналу. За можливості бригади також виїжджають на лінії, що живлять критичну інфраструктуру, щоб в ручному режимі відключити будинки, які живляться від тієї ж мережі. Для забезпечення соціальної справедливості та забезпечення рівних умов для людей закликаємо балансоутримувачів (ЖБК та ОСББ) будинків, підключених до критичної інфраструктури, відключати їх власноруч. Це дозволить зменшити кількість та тривалість відключень для українців”, – йдеться у пості. Оновлено: у пресслужбі ДТЕК нам повідомили, що наразі 65% відключень відбуваються дистанційно, за допомогою сучасних цифрових технологій. Близько 35% ліній потребують фізичного виїзду персоналу на трансформаторні підстанції та лінії.  "У випадках, де це можливо, такі бригади  виїжджають на  лінії, що живлять об‘єкти критичної інфраструктури для їх відключення  житлових будинків, заживлених від тієї ж мережі, в ручному режимі. Саме такі бригади жителі часом помилково сприймають як бригади, що проводять відключення поза графіком за скаргами", – пише пресслужба. Інформатор вже писав, що в Дніпрі та області повернули стабілізаційні відключення електроенергії. Нагадаємо, раніше ми писали, чи курсують у Дніпрі у четвер трамваї та тролейбуси. Також читайте, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Перевірка чуток: чи відключатимуть енергетики світло у Дніпрі та області за скаргами від сусідів

Читать на русском

Читать на русском
Перевірка чуток: чи відключатимуть енергетики світло у Дніпрі та області за скаргами від сусідів
У ДТЕК прокоментували заяву про те, що енергетики начебто вимикатимуть світло за скаргами від сусідів

Війська рф намагаються знищити енергетичну інфраструктуру України. Через це у домівках у Дніпрі та області вимикають електропостачання. 18 січня голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко написав, що ДТЕК збирається зробити аварійні бригади, які будуть вимикати на прохання громадян ті будинки, в яких є світло.

У ДТЕК “Дніпровські електромережі” таку заяву спростували. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію компанії. 

“Компанія не проводить жодних відключень «за скаргами» у будь-якому з регіонів, де працюють ДТЕК Мережі. Більшість відключень відбуваються дистанційно, а їх невелика частина потребує фізичного виїзду персоналу. За можливості бригади також виїжджають на лінії, що живлять критичну інфраструктуру, щоб в ручному режимі відключити будинки, які живляться від тієї ж мережі. Для забезпечення соціальної справедливості та забезпечення рівних умов для людей закликаємо балансоутримувачів (ЖБК та ОСББ) будинків, підключених до критичної інфраструктури, відключати їх власноруч. Це дозволить зменшити кількість та тривалість відключень для українців”, – йдеться у пості.

Оновлено: у пресслужбі ДТЕК нам повідомили, що наразі 65% відключень відбуваються дистанційно, за допомогою сучасних цифрових технологій. Близько 35% ліній потребують фізичного виїзду персоналу на трансформаторні підстанції та лінії. 

"У випадках, де це можливо, такі бригади  виїжджають на  лінії, що живлять об‘єкти критичної інфраструктури для їх відключення  житлових будинків, заживлених від тієї ж мережі, в ручному режимі. Саме такі бригади жителі часом помилково сприймають як бригади, що проводять відключення поза графіком за скаргами", – пише пресслужба.

Інформатор вже писав, що в Дніпрі та області повернули стабілізаційні відключення електроенергії. Нагадаємо, раніше ми писали, чи курсують у Дніпрі у четвер трамваї та тролейбуси. Також читайте, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.