RU
Головна
Дніпро
18:55, 17 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 17 січня, у соцмережах почали розповсюджуватися публікації з дивними графіками відключеннями світла. В постах вказується, що начебто саме ці графіки енергетики хочуть впровадити найближчими днями у Дніпрі та області. В цих “графіках” фігурує інформація про відключення світла по 6 годин через кожні 3 години зі світлом.  Інформатор вирішив розібратися у питанні та зв'язався з пресслужбою ДТЕК “Дніпровські електромережі”.  Інформатору повідомили, що у Дніпрі та області діють аварійні відключення. Це означає, що відключення не підпорядковуються ніяким графікам. Ті повідомлення, які наразі розповсюджуються у соцмережах, є фейковими. У ДТЕК Інформатору повідомили, що 17 січня Дніпропетровській області зменшили граничні ліміти споживання електроенергії, які регіон перевищував. У зв’язку з цим в області останнім часом екстрені відключення трапляються майже не щодня.  Також нам розповіли, що екстрені відключення можуть тривати декілька годин поспіль, але не можуть перевищувати 8 годин за раз. Тобто, аварійні відключення можуть тривати до 8 годин, але не більше.  "Станом на 17 січня в області для споживачів продовжують діяти екстрені відключення. Компанія робить все можливе для того, аби у період екстрених відключень у кожному будинку світло було як мінімум 4 години, а відключення тривали не більше 8 годин", - зазначили у ДТЕК “Дніпровські електромережі”.  Коли область повернеться до планових відключень, то актуальні графіки відключення світла можна буде подивитися на сайтах ЦЕК або ДТЕК.  Раніше Інформатор писав, чи діють у Дніпрі 17 січня графіки відключень світла. Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть почастішати екстрені відключення світла. Писали й про те, як у Дніпрі 17 січня працює електротранспорт. 

Перевірка чуток: чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Перевірка чуток: чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла
У соцмережах почали розповсюджуватися публікації з дивними графіками відключеннями світла

У вівторок, 17 січня, у соцмережах почали розповсюджуватися публікації з дивними графіками відключеннями світла. В постах вказується, що начебто саме ці графіки енергетики хочуть впровадити найближчими днями у Дніпрі та області. В цих “графіках” фігурує інформація про відключення світла по 6 годин через кожні 3 години зі світлом. 

Інформатор вирішив розібратися у питанні та зв'язався з пресслужбою ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

Інформатору повідомили, що у Дніпрі та області діють аварійні відключення. Це означає, що відключення не підпорядковуються ніяким графікам. Ті повідомлення, які наразі розповсюджуються у соцмережах, є фейковими. У ДТЕК Інформатору повідомили, що 17 січня Дніпропетровській області зменшили граничні ліміти споживання електроенергії, які регіон перевищував. У зв’язку з цим в області останнім часом екстрені відключення трапляються майже не щодня. 

Також нам розповіли, що екстрені відключення можуть тривати декілька годин поспіль, але не можуть перевищувати 8 годин за раз. Тобто, аварійні відключення можуть тривати до 8 годин, але не більше. 

"Станом на 17 січня в області для споживачів продовжують діяти екстрені відключення. Компанія робить все можливе для того, аби у період екстрених відключень у кожному будинку світло було як мінімум 4 години, а відключення тривали не більше 8 годин", - зазначили у ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

Коли область повернеться до планових відключень, то актуальні графіки відключення світла можна буде подивитися на сайтах ЦЕК або ДТЕК

Раніше Інформатор писав, чи діють у Дніпрі 17 січня графіки відключень світла. Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть почастішати екстрені відключення світла. Писали й про те, як у Дніпрі 17 січня працює електротранспорт

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.