RU
Головна
Дніпро
22:07, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У суботу, 27 травня, у Дніпрі відбудеться “Велодень 2023”. Він відбудеться в новому форматі. Цьогоріч замість традиційних веселощів його організовують на честь полеглих Захисників та Захисниць України.  Усі учасники вшанують пам’ять загиблих Герої, помоляться за живих та поїдуть на могилу першого президента Дніпровської асоціації велосипедистів Максима Семенова. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію групи заходу у Facebook. Також відбудуться тренування з тактичної медицини, мінної безпеки та володіння зброєю. А ще — екскурсія по Богородицькій фортеці.  Де збираються та о котрій: 27 травня о 10:00 на Фестивальному причалі; Які вимоги:  долучитися можуть усі охочі з 14 років; дотримання ПДР та вимог веломаршалів обов'язкове; з собою мати запас води та ремонтний набір. Програма заходу: 10:00 — збір на Фестивальному причалі. Молебен за упокій загиблих і здоров'я живих воїнів проведе Дніпровська єпархія Православної Церкви України; 11:00 — старт велоколони до могили Максима Семенова (кладовище ж/м Північний); 12:00 — покладання квітів; 13:00 — галявина біля Богородицької фортеці: екскурсія по розкопках фортеці від історика та археолога Віктора Векленка та вишкіл з тактичної медицини, мінної безпеки та володіння зброєю від Центру початкової військової підготовки добровольців “Січеслав”. Також ви можете надіслати в повідомлення адміністраторам Дніпровської Асоціації велосипедистів імена Захисників та Захисниць України (за здоров’я чи за упокій), щоб священники ПЦУ згадали їх у молебні. Маршрут з геолокацією додається.  Раніше ми писали, що у Дніпрі 27 травня проходитиме благодійний тату-івент для підтримки ЗСУ. Писали ми й про те, що у Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні. Також читайте, що в Дніпрі відбудеться Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «FEERIYA CUP 2023».

Інший формат: у Дніпрі у суботу відбудеться “Велодень”

Читать на русском

Читать на русском
Інший формат: у Дніпрі у суботу відбудеться “Велодень”
Велодень у Дніпрі 2023

У суботу, 27 травня, у Дніпрі відбудеться “Велодень 2023”. Він відбудеться в новому форматі. Цьогоріч замість традиційних веселощів його організовують на честь полеглих Захисників та Захисниць України. 

Усі учасники вшанують пам’ять загиблих Герої, помоляться за живих та поїдуть на могилу першого президента Дніпровської асоціації велосипедистів Максима Семенова. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію групи заходу у Facebook.

Також відбудуться тренування з тактичної медицини, мінної безпеки та володіння зброєю. А ще — екскурсія по Богородицькій фортеці. 

Де збираються та о котрій: 27 травня о 10:00 на Фестивальному причалі;

Які вимоги: 

  • долучитися можуть усі охочі з 14 років;
  • дотримання ПДР та вимог веломаршалів обов'язкове;
  • з собою мати запас води та ремонтний набір.

Програма заходу:

  • 10:00 — збір на Фестивальному причалі. Молебен за упокій загиблих і здоров'я живих воїнів проведе Дніпровська єпархія Православної Церкви України;
  • 11:00 — старт велоколони до могили Максима Семенова (кладовище ж/м Північний);
  • 12:00 — покладання квітів;
  • 13:00 — галявина біля Богородицької фортеці: екскурсія по розкопках фортеці від історика та археолога Віктора Векленка та вишкіл з тактичної медицини, мінної безпеки та володіння зброєю від Центру початкової військової підготовки добровольців “Січеслав”.

Також ви можете надіслати в повідомлення адміністраторам Дніпровської Асоціації велосипедистів імена Захисників та Захисниць України (за здоров’я чи за упокій), щоб священники ПЦУ згадали їх у молебні.

Маршрут з геолокацією додається. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі 27 травня проходитиме благодійний тату-івент для підтримки ЗСУ. Писали ми й про те, що у Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні. Також читайте, що в Дніпрі відбудеться Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців «FEERIYA CUP 2023».

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.