RU
Головна
Дніпро
16:50, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі оголосили 27 травня днем жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару росіян по одній із лікарень. Цей терор знищив філіал одного з медзакладів. Там надавали психіатричну допомогу.  Кількість жертв обстрілу наразі підраховують. Станом на 16:37 відомо про 30 постраждалих та 2 загиблих. Дісталося і хвостатим. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію мера Дніпра.  За словами Бориса Філатова, постраждалих могло бути більше. Людей врятувало справжнє диво.  “На момент атаки по лікарні там тривала “перезмінка”. А лише кілька тижнів тому, родини переселенців, що тимчасово проживали на другому поверсі медзакладу, як раз звідти виїхали. Тож, може, диво станеться ще раз. І ми знайдемо тих медпрацівників, з якими нині немає звʼязку. І що кількість жертв не зростатиме далі”, — написав він.  Через нічний та денний обстріл в місті більше тисячі вибитих вікон. Зокрема, в амбулаторіях,прилеглих житлових будинках, в школах та дитсадках, на корпусі стадіону, в дитячих позашкільних закладах, в низці інфраструктурних і торгових обʼєктів. Також ушкоджено дахи, комунікації, приватне майно людей.  Усіх постраждалих просять звертатися до адміністрацій у своїх районах.  Раніше ми писали, що поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Також ми показували фото з місця влучання ракети у Дніпрі. Писали ми й про те, що стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру. Інформатор повідомляв, що з-під завалів ветклініки в Дніпрі дістали тіло чоловіка.

У Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі оголосили жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по лікарні
У Дніпрі оголосили 27 травня днем жалоби

У Дніпрі оголосили 27 травня днем жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару росіян по одній із лікарень. Цей терор знищив філіал одного з медзакладів. Там надавали психіатричну допомогу. 

Кількість жертв обстрілу наразі підраховують. Станом на 16:37 відомо про 30 постраждалих та 2 загиблих. Дісталося і хвостатим. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію мера Дніпра

За словами Бориса Філатова, постраждалих могло бути більше. Людей врятувало справжнє диво. 

“На момент атаки по лікарні там тривала “перезмінка”. А лише кілька тижнів тому, родини переселенців, що тимчасово проживали на другому поверсі медзакладу, як раз звідти виїхали. Тож, може, диво станеться ще раз. І ми знайдемо тих медпрацівників, з якими нині немає звʼязку. І що кількість жертв не зростатиме далі”, — написав він. 

Через нічний та денний обстріл в місті більше тисячі вибитих вікон. Зокрема, в амбулаторіях,прилеглих житлових будинках, в школах та дитсадках, на корпусі стадіону, в дитячих позашкільних закладах, в низці інфраструктурних і торгових обʼєктів. Також ушкоджено дахи, комунікації, приватне майно людей. 

Усіх постраждалих просять звертатися до адміністрацій у своїх районах

Раніше ми писали, що поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Також ми показували фото з місця влучання ракети у Дніпрі. Писали ми й про те, що стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру. Інформатор повідомляв, що з-під завалів ветклініки в Дніпрі дістали тіло чоловіка.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.