З початком війни чимало домашніх улюбленців опинилось на вулиці. Перелякані котусики та песики вимушені були пристосовуватися до нових умов життя. У біді чотирилапих не залишили волонтери. Одна з них — пані Юлія.
Спочатку жінка їх тільки підгодовувала. Та коли побачила, що вони їдять все на смітниках, а кішечки дарують нове життя — не змогла проходити повз. Юлія розповіла Інформатору, що тоді почала підбирати та приносити всіх додому.
“Вони будуть зі мною до кінця, навіть, якщо їх ніхто не захоче брати. Я їх не покину. Тварини - це моє життя”, — зазначила пані Юлія.
Зараз у “Котобудинку” проживає понад 40 чотирилапих. Юлія сама за ними доглядає та прибирає. Щодня на годування муркотиків та песиків йде близько 5 кілограмів корму. Також їм дають поласувати вологим. 30% витрат допомагають закрити люди, все інше — своїм коштом.
“Тільки на годування йде десь 5 тисяч гривень в тиждень. Всі котики вилікувані, у когось хвороба с печінками, у когось шлуночок і треба тільки індивідуальне харчування”, — зазначила жінка.
Господаря хвостатикам підбирають дуже ретельно. Адже деякі з них свої нюанси та обов’язкові процедури.
“Якщо ви не будите стежити та давати те, що їй необхідно, тваринка просто не виживе. Хто готовий, того ніщо не лякає”, — акцентувала Юлія.
Жінка має свою заповітну мрію — придбати невелику дачну ділянку та офіційно відкрити благодійну організацію. Вона впевнена, що так зможе врятувати чимало маленьких вусатиків.
“Хай буде будиночок на дві кімнати, без ремонту, але там буде ділянка. Щоб я могла офіційно це все відкрити від себе”, — посміхається жінка.
Наразі 13 комочків щастя знаходяться на лікуванні. Притулок має борг у розмірі 25 тисяч гривень. Якщо у вас є можливість допомогти Юлії у її нелегкій справі — реквізити знаходяться нижче. Пам’ятайте, що кожна гривня має значення. Також на сторінці Юлії ви можете знайти собі справжнього друга.
Раніше Інформатор публікував історію акваріуміста з Маріуполя, який відроджує справу у Дніпрі. Також читайте, що у Дніпрі котики та песики шукають новий дім. Писали ми й про те, що Інформатор запровадив новий напрямок — "білкотерапія".
Відео: Владислав Степанов