RU
Головна
Область
13:23, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 24 січня, відбулося засідання Кабінету міністрів. На ньому вирішували низку кадрових рішень. Зокрема розглянули звільнення 5 голів ОВА, а також 4 заступників Міністрів. Серед звільнених посадовців опинився голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міністра Кабінету Міністрів України Олег Немчинова. За інформацією журналістів УП, Резніченко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Також серед інших голів ОВА посади лишилися голови Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій. Окрім цього рішенням Кабміну звільнили Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України, Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України.  Водночас на посаду заступника Міністра економіки України призначили Олексія Соболєва. Раніше Інформатор повідомляв, що 23 січня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Пізніше президент України Володимир Зеленський відповідним указом прийняв відставку Тимошенка з посади. Окрім того, ми писали, що в авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві 21 пройшла церемонія прощання з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Кабмін ухвалив відставку голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка

Читать на русском

Читать на русском
Кабмін ухвалив відставку голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка
Валентин Резніченко подав заяву на звільнення за власним бажанням

У вівторок, 24 січня, відбулося засідання Кабінету міністрів. На ньому вирішували низку кадрових рішень. Зокрема розглянули звільнення 5 голів ОВА, а також 4 заступників Міністрів.

Серед звільнених посадовців опинився голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міністра Кабінету Міністрів України Олег Немчинова.

За інформацією журналістів УП, Резніченко подав заяву на звільнення за власним бажанням.

Також серед інших голів ОВА посади лишилися голови Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій. Окрім цього рішенням Кабміну звільнили Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України, Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України. 

Водночас на посаду заступника Міністра економіки України призначили Олексія Соболєва.

Раніше Інформатор повідомляв, що 23 січня заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко подав заяву на звільнення за власним бажанням. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Пізніше президент України Володимир Зеленський відповідним указом прийняв відставку Тимошенка з посади. Окрім того, ми писали, що в авіакатастрофі у Броварах загинув заступник міністра родом з Дніпра Євген Єнін. Нагадаємо, що у Києві 21 пройшла церемонія прощання з керівниками МВС, які загинули внаслідок падіння вертольота в Броварах.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.