RU
Головна
Дніпро
09:28, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 30 вересня через ракетний удар у Дніпрі тимчасово припиняє роботу автобусний маршрут № 146-А. Під час пожежі, яку спричинив удар, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. У місті понівечені кілька багатоповерхівок, гімназія, магазин та адміністративні будівлі.  Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради. Про дату відновлення повідомлять додатково, зазначають у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури міської ради. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі, загорілись близько 50 автобусів, одна людина загинула, є поранені. Також ми казали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками, список маршрутів.

У Дніпрі тимчасово призупинили роботу автобусного маршруту № 146-А

Читать на русском

Тимчасово припиняє роботу автобусний маршрут

Читать на русском
У Дніпрі тимчасово призупинили роботу автобусного маршруту № 146-А

Тимчасово припиняє роботу автобусний маршрут

У п'ятницю, 30 вересня через ракетний удар у Дніпрі тимчасово припиняє роботу автобусний маршрут № 146-А. Під час пожежі, яку спричинив удар, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. У місті понівечені кілька багатоповерхівок, гімназія, магазин та адміністративні будівлі. 

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Про дату відновлення повідомлять додатково, зазначають у департаменті транспорту та транспортної інфраструктури міської ради.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі, загорілись близько 50 автобусів, одна людина загинула, є поранені. Також ми казали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками, список маршрутів.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.