RU

Коли в Україні проведуть НМТ: перелік затверджених завдань

Читать на русском

Читать на русском
Коли в Україні проведуть НМТ: перелік затверджених завдань
МОН затвердило завдання, які будуть на НМТ

З 14 травня по 19 липня випускники складатимуть національний мультипредметний тест. Він складатиметься із чотирьох предметів: українська мова, математика, історія України та один предмет на вибір. В Міністерстві освіти і науки України вже визначили кількість та форми завдань.

Зверніть увагу, що іспити проходитимуть в один день у два етапи по 120 хвилин кожен. А ось перерва між ними - 20 хвилин. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію testportal.gov.ua.

Загалом з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії буде по 30 завдань. З математики й фізики - 22 і 20 відповідно, з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - по 32. Також можна ознайомитися з переліком тем, які будуть на тестуванні з кожного предмету.

Українська мова
Українська мова
Історія України
Історія України
Математика
Математика
Період складанням НМТ
Період складанням НМТ

Нагадаємо, що у Дніпрі змінили процедуру отримання учнівського. Писали ми й про те, що у школах Дніпропетровської області посилять заходи безпеки. Також читайте нові подробиці про реформу вищої освіти в Україні.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.