RU

“Кому це потрібно - той нехай і радіє”: як дніпряни відреагували на продовження часу продажу алкоголю

Читать на русском

Читать на русском
“Кому це потрібно - той нехай і радіє”: як дніпряни відреагували на продовження часу продажу алкоголю
Мешканці Дніпро розповіли, що думають про продовження часу продажу алкоголю

У Дніпрі змінили час продажу алкоголю. Тепер спиртні напої продають з 5 ранку до опівночі. Таке рішення прийняли місцеві депутати на останній сесії. 

Раніше у місті алкоголь продавали у торгових точках до 22:00. Команда Інформатора вирішила запитати у дніпрян, як вони ставляться до таких нововведень. 

Реакції виявилися різними, але здебільшого мешканці міста вважають це рішення не дуже вдалим, навіть не своєчасним.

“Я не купую алкоголь в таку пізню пору особисто, тому для мене це не має значення. Але, в цілому зараз це не дуже доречно”, - зазначила дніпрянка.

 

Цю думку підтримали і інші. Кажуть, що алкоголь ніколи не приносив добра. Однак, були і такі люди, які зазначали, що обов'язково скористаються такою можливістю. Ще частина респондентів запевняла, що той, хто захоче купити алкоголь, зробить це у будь-який час. 

“Алкоголь - це така річ, яка, якщо навіть під забороною люди все одно будуть купляти, кому це потрібно. Тому трішки пізніше зробили, тому я думаю, що ажіотаж спаде”, - сказав чоловік. 

Також мешканці Дніпра говорили, що вже звикли до графіка продажу алкоголю, тому не бачать необхідності прийняття такого рішення.

“З'явилося то з'явилося, кому це потрібно - той нехай і радіє”, - підкреслила наша респондентка. 

А що думаєте ви? Пишіть у коментарях. 

Нагадаємо, що у Дніпрі змінили час заборони продажу алкоголю вночі. Також читайте, що у Верховній Раді хочуть заборонити відключати деяких боржників від комунальних послуг. Крім цього, у Дніпропетровській області заборонили ловити щуку.

Відео: Антон Гордієнко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.