RU

Легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан став чемпіоном Європи серед молоді

Спортсмен захистив свій титул

22-річний Михайло Кохан здобув “золото” у змаганнях з метання молота на континентальній першості. Чемпіонат Європи проходить у фінському місті Еспоо. Крім того, Кохан захистив свій титул чемпіонат Європи, який він виборов у Таллінні у 2021 році.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства молоді та спорту

Перемогу на змаганнях 2023 року Михайлу принесла фінальна спроба, у якій він відправив молот на 77.21 метра. Змагання у Фінляндії триватимуть до 16 липня.

Нагадаємо, що Михайло Кохан став срібним призером Європейських ігор. Крім того, ми писали, що двоє дніпровських плавців виступатимуть на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Ще ми повідомляли, як дніпровська тенісистка Людмила Кіченок стала чемпіонкою Вімблдону в міксті