Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх здобула золото на Європейських іграх

Вітаємо з перемогою!

Дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх здобула золото у стрибках у висоту на Європейських іграх. Легкоатлетка стрибнула на 1,97 метра. Захід відбувся у Польщі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство молоді та спорту України

Це 11-те золото дніпровської спортсменки на всіх змаганнях сезону-2023. Лише одного разу у кваліфікації Євро-2023 у приміщенні Магучіх завершувала змагання другою, але врешті здобула золото у фіналі.

Європейські ігри. Легка атлетика. Стрибки у висоту, жінки

1. Ярослава Магучіх (Україна, другий дивізіон) — 1,97 метра;
  2. Даніела Станчу (Румунія, другий дивізіон) — 1,94;
  3. Навал Меніке (Франція, перший дивізіон) — 1,92.

Нагадаємо, що легкоатлет з Дніпра Михайло Кохан став срібним призером Європейських ігор. Крім того, ми повідомляли, що легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх здобула золото на турнірі у Нідерландах. Також читайте, що спортсмени з Дніпропетровської області на Кубку світу з веслування здобули золото та срібло