RU
Головна
Україна
08:05, 6 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні активізувались шахраї. Вони спекулюють на темі грошової допомоги та розповсюджують в популярних месенджерах та соцмережах шахрайські публікації. Зокрема нібито від Червоного Хреста України та інших міжнародних організацій. Для отримання допомоги аферисти пропонують перейти за посиланням. Українці вводять дані для входу в онлайн-банкінг, які потрапляють до злодіїв. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна. Щоб не потрапити на гачок, фахівці рекомендують дотримуватися наступних порад: довіряти тільки офіційним ресурсам; не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах; у разі помилкового введення даних на шахрайському вебсайті негайно заблокувати платіжну картку; дотримуватися правил фінансової та кібергігієни. Куди та як повідомляти про шахраїв: Telegram:Натисніть на повідомлення оберіть Повідомити опишіть причину (якщо фішинг Інше Фішинг); WhatsApp:Натисніть на повідомлення і кілька секунд утримуйте оберіть у правому верхньому кутку три крапки натисніть Поскаржитись; Кіберполіції, якщо стали жертвою злочину в інтернеті посилання тут; CERT-UA:про фішинг, зловмисне ПЗ, кібератаки за адресою cert@cert.gov.ua. Раніше ми писали, щоу Дніпрі шахраї підробляли документи та продавали квартири померлих. Також читайте, що у Дніпропетровській області попереджають про шахраїв.

Маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу: в Україні активізувались шахраї

Читать на русском
Маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу: в Україні активізувались шахраї

Шахраї використовують сайти, які імітують популярні українські банки

В Україні активізувались шахраї. Вони спекулюють на темі грошової допомоги та розповсюджують в популярних месенджерах та соцмережах шахрайські публікації. Зокрема — нібито від Червоного Хреста України та інших міжнародних організацій. Для отримання допомоги аферисти пропонують перейти за посиланням. 

Українці вводять дані для входу в онлайн-банкінг, які потрапляють до злодіїв. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна

Щоб не потрапити на гачок, фахівці рекомендують дотримуватися наступних порад:

  • довіряти тільки офіційним ресурсам;
  • не вводьте реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах;
  • у разі помилкового введення даних на шахрайському вебсайті – негайно заблокувати платіжну картку;
  • дотримуватися правил фінансової та кібергігієни.


Куди та як повідомляти про шахраїв: 

  • Telegram: Натисніть на повідомлення — оберіть Повідомити — опишіть причину (якщо фішинг — Інше — Фішинг);
  • WhatsApp: Натисніть на повідомлення і кілька секунд утримуйте — оберіть у правому верхньому кутку три крапки — натисніть Поскаржитись;
  • Кіберполіції, якщо стали жертвою злочину в інтернеті — посилання тут;
  • CERT-UA: про фішинг, зловмисне ПЗ, кібератаки за адресою cert@cert.gov.ua.

 

Раніше ми писали, що у Дніпрі шахраї підробляли документи та продавали квартири померлих. Також читайте, що у Дніпропетровській області попереджають про шахраїв.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.