RU
Головна
Область
09:54, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області аферисти представляються посадовими особами ДПС та виманюють гроші. Вони можуть використовувати різні номери телефонів, розрахункові рахунки та картки різних банківських установ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Покровської територіальної громади.  «Наголошуємо, що посадові особи ДПС діють виключно у рамках законодавства та не мають жодного відношення до таких дзвінків», — йдеться у повідомленні. Платників податків просять бути пильними та обачними. Завжди уважно перевіряйте інформацію та ні за яких обставин не перераховуйте кошти. У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, звертайтесь до органів Національної поліції — «102».  Раніше ми писали, що в Україні учасники двох злочинних організацій робили фішингові сайти, щоб отримати дані банківських карток українців. Також читайте, що Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші.

Обережно: у Дніпропетровській області попереджають про шахраїв

Читать на русском
Обережно: у Дніпропетровській області попереджають про шахраїв

Аферисти представляються посадовими особами ДПС та виманюють гроші

У Дніпропетровській області аферисти представляються посадовими особами ДПС та виманюють гроші.

Вони можуть використовувати різні номери телефонів, розрахункові рахунки та картки різних банківських установ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Покровської територіальної громади. 

«Наголошуємо, що посадові особи ДПС діють виключно у рамках законодавства та не мають жодного відношення до таких дзвінків», — йдеться у повідомленні.

Платників податків просять бути пильними та обачними. Завжди уважно перевіряйте інформацію та ні за яких обставин не перераховуйте кошти. У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, звертайтесь до органів Національної поліції — «102». 

Раніше ми писали, що в Україні учасники двох злочинних організацій робили фішингові сайти, щоб отримати дані банківських карток українців. Також читайте, що Україні аферисти видавали себе за голів ОДА та виманювали гроші.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.