RU
Головна
Дніпро
12:53, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

Зранку середи, 1 лютого, співробітники СБУ прийшли з обшуками до Ігоря Коломойського. Слідчі дії проводять в рамках розслідування махінацій щодо "Укртатнафти" та "Укрнафти". Також справа стосується і ухилення від сплати митних платежів. За неофіційними даними, слідчі дії проходили в селі Микільське-на-Дніпрі, де Коломойський має будинок, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.  З власних джерел стало відомо, що у цьому будинку Коломойський не проживає  постійно, але приїжджає час від часу. Там олігарх і перебував, коли до нього завітали спецпризначенці.  Очевидці повідомили, що працівники СБУ прибули у Микільське-на-Дніпрі близько 6 ранку, але не одразу знайшли потрібний будинок. Обшуки в помешканні Коломойського вони почали тільки о 7 ранку. Цілком ймовірно, що Коломойський мав "фору", щоб приховати від правоохоронців потенційні докази, які могли б вплинути на хід розслідування.  Справа "Укртатнафти"  У цій справі йдеться про розтрату нафтопродуктів на 40 млрд гривень та ухилення від сплати митних платежів на великі суми. Минулого року у Коломойського здійснювало обшуки НАБУ також у справі про "Укрнафту". У листопаді минулого року акції приватних компаній ПАТ “Укрнафта”, ПАТ “Укртатнафта”, АТ “Мотор Січ”, ПрАт “АвтоКрАЗ”, ПрАТ “Запоріжтрансформатор”, повʼязані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, В’ячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним, передали у власність держави Україна. Рішення про передання державі цих компаній було ухвалено на засіданні Ставки верховного головнокомандувача. За словами президента України Володимира Зеленського, такий крок був необхідним для забезпечення нагальних потреб сектору оборони. Фото з місця обшуків Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.

Мав годину "фори": перші подробиці обшуків у Коломойського

Читать на русском

Читать на русском
Мав годину "фори": перші подробиці обшуків у Коломойського
Слідчі дії, ймвірно, проходили у Дніпропетровській області

Зранку середи, 1 лютого, співробітники СБУ прийшли з обшуками до Ігоря Коломойського. Слідчі дії проводять в рамках розслідування махінацій щодо "Укртатнафти" та "Укрнафти". Також справа стосується і ухилення від сплати митних платежів.

За неофіційними даними, слідчі дії проходили в селі Микільське-на-Дніпрі, де Коломойський має будинок, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. 

З власних джерел стало відомо, що у цьому будинку Коломойський не проживає  постійно, але приїжджає час від часу. Там олігарх і перебував, коли до нього завітали спецпризначенці. 

Очевидці повідомили, що працівники СБУ прибули у Микільське-на-Дніпрі близько 6 ранку, але не одразу знайшли потрібний будинок. Обшуки в помешканні Коломойського вони почали тільки о 7 ранку. Цілком ймовірно, що Коломойський мав "фору", щоб приховати від правоохоронців потенційні докази, які могли б вплинути на хід розслідування. 

Справа "Укртатнафти" 

У цій справі йдеться про розтрату нафтопродуктів на 40 млрд гривень та ухилення від сплати митних платежів на великі суми. Минулого року у Коломойського здійснювало обшуки НАБУ також у справі про "Укрнафту".

У листопаді минулого року акції приватних компаній ПАТ “Укрнафта”, ПАТ “Укртатнафта”, АТ “Мотор Січ”, ПрАт “АвтоКрАЗ”, ПрАТ “Запоріжтрансформатор”, повʼязані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, В’ячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним, передали у власність держави Україна. Рішення про передання державі цих компаній було ухвалено на засіданні Ставки верховного головнокомандувача. За словами президента України Володимира Зеленського, такий крок був необхідним для забезпечення нагальних потреб сектору оборони.

Фото з місця обшуків
Фото з місця обшуків

Раніше ми повідомляли, що суд у Дніпрі позбавив компанію Коломойського права експлуатувати Дніпровський міжнародний аеропорт. Також ми писали, що СБУ завершила перевірку в Дніпропетровській єпархії УПЦ.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.