Має татуювання на руці: у Дніпрі шукають 14-річного зниклого хлопця

Має татуювання на руці: у Дніпрі шукають 14-річного зниклого хлопця
Поліцейським потрібна допомога у розшуку зниклого Давида Герасимова

У Дніпрі зник 14-річний Давид Герасимов. 20 грудня він пішов з комунального закладу в Індустріальному районі міста. Наразі невідомо, де хлопець знаходиться.

Правоохоронцям потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост поліції Дніпропетровської області.

Оновлено: хлопця знайшли. З ним усе добре.

Прикмета: татуювання на руці у вигляді павутини.

Був одягнений у чорну куртку і чорні штани та взутий у чорні кросівки.

Якщо ви бачили підлітка чи знаєте, де він може бути, зателефонуйте за номером (096) 985-61-20 чи на лінію “102”.

Нагадаємо, раніше ми писали про зникнення 25-річної жінки з Запоріжжя, яка може бути у Дніпропетровській області. Також читайте про знайдення зниклих у Дніпропетровській області 13-річних близнюків. Вони переховувалися, ночували у підвалах та колодязі. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Кривому Розі знайшли мертвим зниклого 17-річного хлопця.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити