Мешканці Дніпропетровської області ввечері чули вибухи: що відомо

Мешканці Дніпропетровської області ввечері чули вибухи: що відомо
Окупанти знову атакували наш регіон

У ніч на 8 листопада війська рф знову атакували Дніпропетровську область. Так, загарбники поцілили з “Градів” та важкої артилерії по двох громадах - Марганецькій та Нікопольській. На щастя, минулося без постраждалих.

Мешканці регіону увечері чули вибухи. За словами голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука, прильотів у нашій області не було. Звуки вибухів - то були звуки атак по сусіднім областям. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на його публікацію.

Як пише Валентин Резніченко, голова Дніпропетровської ОВА, у Нікополі ворожі снаряди понівечили з десяток багатоповерхових та приватних будинків, два промислові підприємства, лікарню, школу, профтехучилище, автівки та газовід. 

У решті районів лунали сирени, але все обійшлося без надзвичайних ситуацій 

Нагадаємо, раніше ми писали, що в ніч на 7 листопада росіяни обстріляли Нікопольський район. Також читайте, що вночі сили ППО збили над Дніпропетровською областю ворожий дрон-камікадзе.

У ніч на 8 листопада війська рф знову атакували Дніпропетровську область
У ніч на 8 листопада війська рф знову атакували Дніпропетровську область
Загарбники поцілили з “Градів” та важкої артилерії по двох громадах - Марганецькій та Нікопольській
Загарбники поцілили з “Градів” та важкої артилерії по двох громадах - Марганецькій та Нікопольській
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити