Ніч під звуками сирен: росіяни обстріляли Нікопольський район

Ніч під звуками сирен: росіяни обстріляли Нікопольський район
Ворог подовжує тероризувати Дніпропетровську область

Всю ніч на 7 листопада ворог тримав у напрузі Нікопольський район. Окупанти накрили вогнем дві громади — Мирівську та Марганецьку. Атакували “Градами” та важкою артилерією. На щастя, люди неушкоджені.

Наразі масштаби руйнації з’ясовуються. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.

“У решті районів ніч минула під звуки сирени, та без надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Раніше ми писали, що росіяни обстріляли Нікопольський район 8 разів, постраждала 9-річна дівчинка. Писали ми й про те, що вночі сили ППО збили над Дніпропетровською областю ворожий дрон-камікадзе.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити