Представники ДСНС звернулися до жителів Дніпропетровської області. Вони попередили, що в регіоні найближчі 3 дні, 26-28 червня, зберігається надзвичайна пожежна небезпека. Будьте обережні, й не підпалюйте сухостій.
Клас небезпеки V, місцями IV – висока. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу ДСНС Дніпропетровської області.
"Громадяни, будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки! Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності", - зазначають у ДСНС.
Раніше ми писали, що у Дніпрі на Яворницького загорілася квартира в п’ятиповерхівці, у пастці на балконі палаючого помешкання опинилася жінка. Окрім того, у Дніпрі на Мостовій зайнявся житловий будинок, із задимленої будівлі евакуювали чоловіка. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі на Космічній горіла вантажівка Iveco.