RU
Головна
Область
17:58, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

З 12 жовтня, Україна почала споживати на 6% більше електроенергії, ніж минулої доби. Тому диспетчерський центр «Укренерго» обмежив споживачів у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях. Крім цього всіх українців закликають економити електрику в години пік не лише ввечері. Про це повідомили у прес-службі "Укренерго", - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Головною причиною обмежень називають  необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене ракетними обстрілами 10-11 жовтня. "Будь ласка, дорогі українці, ви всі в ці дні трохи енергетики. Допоможіть нам. Ваша робота - добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно. Як показав сьогоднішній ранок, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку", - зазначають у компанії. Енергетики закликають: вранці з 8:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00 звести електроспоживання до мінімуму в міру можливостей; вдень не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів; користуватися обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками та іншими енергозатратними приладами вночі, коли найменший рівень споживання енергії  «Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень», - зазначають в «Укренерго». Також у компанії додають, що кожен неувімкнений прилад - це допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення. Ракетні удари по українській енергетиці Протягом дня 10 жовтня російські терористи випустили по містах України понад 80 ракет,  24 безпілотних літальних апарати, з них 13 - іранські "Shahed-136". Цілили виключно по цивільній та енергетичній інфраструктурі.  Внаслідок масованого ракетного удару постраждала інфраструктура більш ніж 30 населених пунктів. Це, зокрема, Київ, Львів, Рівне, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Прилуки, Ніжин, Конотоп, Харків, Кременчук, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса.  Раніше ми писали, що росіяни вдарили по об’єктах життєзабезпечення Дніпропетровської області. Також читайте, як мешканці Дніпра пережили ранкові ракетні удари. Повідомляли ми і про те, як працюватиме громадський транспорт після ракетного удару по Дніпру. 

Мешканців Дніпра та області закликали заощаджувати електроенергію ще й вранці

Читать на русском

Читать на русском
Мешканців Дніпра та області закликали заощаджувати електроенергію ще й вранці
Заощаджувати закликають ще й уранці

З 12 жовтня, Україна почала споживати на 6% більше електроенергії, ніж минулої доби. Тому диспетчерський центр «Укренерго» обмежив споживачів у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях. Крім цього всіх українців закликають економити електрику в години пік не лише ввечері.

Про це повідомили у прес-службі "Укренерго", - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Головною причиною обмежень називають  необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене ракетними обстрілами 10-11 жовтня.

"Будь ласка, дорогі українці, ви всі в ці дні трохи енергетики. Допоможіть нам. Ваша робота - добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно. Як показав сьогоднішній ранок, розумне електроспоживання вже має стосуватися не лише вечірніх годин, але й ранку", - зазначають у компанії.

Енергетики закликають:

  • вранці з 8:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00 звести електроспоживання до мінімуму в міру можливостей;
  • вдень не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів;
  • користуватися обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками та іншими енергозатратними приладами вночі, коли найменший рівень споживання енергії

 «Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень», - зазначають в «Укренерго».

Також у компанії додають, що кожен неувімкнений прилад - це допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення.

Ракетні удари по українській енергетиці

Протягом дня 10 жовтня російські терористи випустили по містах України понад 80 ракет,  24 безпілотних літальних апарати, з них 13 - іранські "Shahed-136". Цілили виключно по цивільній та енергетичній інфраструктурі. 

Внаслідок масованого ракетного удару постраждала інфраструктура більш ніж 30 населених пунктів. Це, зокрема, Київ, Львів, Рівне, Житомир, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Вінниця, Прилуки, Ніжин, Конотоп, Харків, Кременчук, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса. 

Раніше ми писали, що росіяни вдарили по об’єктах життєзабезпечення Дніпропетровської області. Також читайте, як мешканці Дніпра пережили ранкові ракетні удари. Повідомляли ми і про те, як працюватиме громадський транспорт після ракетного удару по Дніпру. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.