RU
Головна
Дніпро
12:00, 5 Січня
Информатор UA

Интро

Найближчими днями у Дніпропетровській області очікується суттєве зниження температури повітря. Місцями по області температура може сягати до 15° морозу. Прогнозується сильний вітер, а на дорогах можлива ожеледиця.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпровський регіональний центр гідрометеорології. У наступні чотири дні погода буде наступна. 6 січня прогнозується хмарна погода. Вночі можливий дощ, який вдень почне стихати. Вітер 7-12 метрів за секунду, можливі пориви до 15-20 метрів за секунду. На термометрах у нічний час температура повітря зафіксується на позначці 0-5 градусів тепла, вдень сягатиме 1-6 градусів зі знаком "плюс".  7 січня очікується мінлива хмарність. Опадів не прогнозується. На дорогах можлива ожеледиця. Вітер північний — до 5-10 метрів за секунду. Температура вночі коливатиметься від 9° до 14° морозу. Вдень на термометрах побачимо 4°-9° морозу.  8 січня також без опадів. Температура повітря вночі сягатиме 10°-15° морозу, вдень 4°-9° морозу. 9 січня може піти невеликий сніг. Температура вночі коливатиметься від 7°-12° морозу, вдень 2° - 7° зі знаком “мінус”. Раніше Інформатор повідомляв, що на Дніпропетровщину насувається скандинавський циклон Axel. Також ми писали, що у Дніпрі 5 січня погіршиться погода. Окрім того, читайте, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро.

Морози до мінус 15: прогноз погоди у Дніпрі та області на найближчі дні

Читать на русском

Читать на русском
Морози до мінус 15: прогноз погоди у Дніпрі та області на найближчі дні
Місцями по області температура може сягати до 15° морозу

Найближчими днями у Дніпропетровській області очікується суттєве зниження температури повітря. Місцями по області температура може сягати до 15° морозу. Прогнозується сильний вітер, а на дорогах можлива ожеледиця. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Дніпровський регіональний центр гідрометеорології. У наступні чотири дні погода буде наступна.

6 січня прогнозується хмарна погода. Вночі можливий дощ, який вдень почне стихати. Вітер 7-12 метрів за секунду, можливі пориви до 15-20 метрів за секунду. На термометрах у нічний час температура повітря зафіксується на позначці 0-5 градусів тепла, вдень сягатиме 1-6 градусів зі знаком "плюс". 

7 січня очікується мінлива хмарність. Опадів не прогнозується. На дорогах можлива ожеледиця. Вітер північний — до 5-10 метрів за секунду. Температура вночі коливатиметься від 9° до 14° морозу. Вдень на термометрах побачимо 4°-9° морозу. 

8 січня також без опадів. Температура повітря вночі сягатиме 10°-15° морозу, вдень 4°-9° морозу. 9 січня може піти невеликий сніг. Температура вночі коливатиметься від 7°-12° морозу, вдень 2° - 7° зі знаком “мінус”.

Раніше Інформатор повідомляв, що на Дніпропетровщину насувається скандинавський циклон Axel. Також ми писали, що у Дніпрі 5 січня погіршиться погода. Окрім того, читайте, як виглядає замерзлий вечірній Дніпро.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.