RU

Можливий теракт на ЗАЕС: у Дніпропетровській області розробили план евакуації населення

Читать на русском

Читать на русском
Можливий теракт на ЗАЕС: у Дніпропетровській області розробили план евакуації населення
Не піддаємось паніці

Війська рф планують влаштували катастрофу на Запорізькій АЕС. Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак заявив, що ставитись для цього треба максимально серйозно і паніка зараз – найгірший ворог. Наразі у Дніпропетровській області радіаційний фон не перевищений.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на звернення Сергія Лисака.

У регіоні готуються до можливої загрози.

“В області створений відповідний штаб. Передбачено різні сценарії, аби максимально убезпечити людей. У зоні найбільшого ризику знаходяться населені пункти Нікопольського та Криворізького районів, у тому числі Нікополь, Марганець, Покров. На випадок надзвичайної ситуації в області розроблений план евакуації населення, визначені маршрути, якими у разі необхідності будуть доправляти людей у безпечні місця. Їх відпрацьовуємо на спеціальних навчаннях", – відмітив Сергій Лисак.

Мешканцям радять підготуватись завчасно до ймовірної загрози, аби чітко знати, як діяти. Слід заздалегідь зробити запас води в герметичних ємкостях та зібрати тривожну валізку з необхідними речами. Багаж треба запакувати ретельно.

“Оперативна інформація з’являтиметься і на офіційних веб-ресурсах ОВА. Дослухайтесь до повідомлень місцевих органів влади, ДСНС та поліції, чітко виконуйте їх вказівки. У разі вибуху щільно закрийте усі вікна, двері, вентиляційні отвори, вимкніть кондиціонери. Мешканцям найбільш уражених територій слід бути готовими до екстреної евакуації. Будуть відповідні оповіщення. Ще раз наголошую, що привидів для паніки немає. Тримаємо руку на пульсі. Всі екстрені служби – на поготові", – сказав Сергій Лисак.

Нагадаємо, раніше ми писали, якими мають бути перші дії у разі радіаційної аварії на ЗАЕС. Також читайте про ймовірні наслідки після підриву реактора. Крім цього, Інформатор повідомляв, що Клименко розповів, як служби готуються до можливого теракту на ЗАЕС.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.