RU
Головна
Область
19:23, 16 Березня
Информатор UA

Интро

12 березня загинув Герой із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий. Сталося це поблизу села Терни Покровського району у Донецькій області. Йому було 30 років.  Світла пам'ять Герою. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Перещепинської міської територіальної громади.  Прощання з військовослужбовцем відбудеться 17 березня у Дніпрі. Доземний уклін Воїну за вірність Україні, сміливість, відвагу! Нагадаємо, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що загинув Герой із Дніпропетровської області Сергій Леонтьєв. Також читайте, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

На Донецькому напрямку загинув Захисник із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий

Читать на русском

Читать на русском
На Донецькому напрямку загинув Захисник із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий
Вічна шана Герою!

12 березня загинув Герой із Дніпропетровської області Валентин Гноєвий. Сталося це поблизу села Терни Покровського району у Донецькій області. Йому було 30 років

Світла пам'ять Герою. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Перещепинської міської територіальної громади

Прощання з військовослужбовцем відбудеться 17 березня у Дніпрі.

Доземний уклін Воїну за вірність Україні, сміливість, відвагу!

Нагадаємо, що внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Олександр Макаренко із Дніпропетровської області. Писали ми й про те, що загинув Герой із Дніпропетровської області Сергій Леонтьєв. Також читайте, що на Луганському напрямку у бою загинув Олександр Маслов із Дніпропетровської області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.